Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ikonatabg avatar ikonatabg 0 Точки

Не работи правилно php mail function () in pnp.ini xampp на Windows7 64 bit

Здравейте, приятели вече от две години ползвам xampp и инсталирах CMS платформа за управление на съдържание приятели вече от две години ползвам xampp и инсталирах CMS платформа за управление на съдържание.
Следният проблем е такъв, при регистрация потребителите не си получават...


link за активация, Проблема не е само в джумла но и в ПрестаШоп и други.
Възнаграждение за открит проблем или решение.
Ето и моята конфигурация по долу би трябвало е да си стоят под разбиране  localhost 25 port 

PHP.INI

[mail function]
; XAMPP: Comment out this if you want to work with an SMTP Server like Mercury
SMTP= localhost
smtp_port= 25
auth_username= moyat@mail.com
auth_password= 88888888
sendmail_from= moyat@mail.com
sendmail_path = "\"D:\srv\xmp\sendmail\sendmail.exe\" -t"
 
 
 
и от SendMail.ini
 
smtp_server= localhost
smtp_port=25
auth_username= moyat@mail.com
auth_password= 88888888
Тагове:
0
Linux Курсове 23/02/2015 21:11:30
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки
Best Answer

Виж си логовете на XAMPP-a, по-точно error логовете. И сам ще се оправиш.

1
mitkoStaysi avatar mitkoStaysi 1 Точки

Открих проблема!!! бил е много лесен! Въпросът опираше на мейл сървър с активно SMTP localhost и 25 порт и това беше!!! не че проблема беше по горе описаните от мене истории с сендмейла и тъй нататък. Дори и да нямаш имейл на локалният си мейл сървър пак ми работи коректно php mail function  всичко е било само тези стъпки МЕЙЛ СЪРВЪР ЛОКАЛХОСТ И 25 ПОРТ И АКТИВНО SMTP БЕЗ ДА Е НЕОБХОДИМО ЛОКАЛЕН ИМЕЙЛ И ПАРОЛА.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.