Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mmalamov avatar mmalamov 12 Точки

Групово решаване на домашни за учещи онлайн

Здравейте,

аз съм за писан за онлайн обучение и нямам възможност, да се допитвам до асистентите за решаването на домашните и евентуално възникнати казуси, които не мога да реша. Също така не ми се иска през 2-3 задачи да задавам елементарни въпроси и да пиша ненужни теми във форума.

Ако има и други, които не могат на 100% да решават всичко и имат неясни неща по домашните, може да се разберем да решаваме заедно и да обменяме опит и знание. 

Възможна опция за групово решаване на домашните е skype call или Hangouts.

facebook: https://www.facebook.com/martin.malamov

skype: marto_efc

Тагове:
12
Programming Basics
TsvetinaKoleva avatar TsvetinaKoleva 92 Точки

Аз съм в скайп групата, евентуално който иска някаква помощ може да влезе. Надявам се, че няма да станем твърде много. А и така да се получи, поне сме събрали полезни контакти на едно място и може да си самоорганизираме по-малки групи.

@mmalamov, skype и Facebook контакти имам в профила ми.

0
Maka7a avatar Maka7a 6 Точки

В скайп намира много с това име.Става ли да ме добавиш ти "mario-veselinov".Имам интерес към скайп групата :)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.