Професионална програма
Loading...
GeorgiRGeorgiev avatar GeorgiRGeorgiev 2 Точки

[Homework] Web Fundamentals - Адаптивен дизайн. Bootstrap - Оценяване на домашно

Пускам тази тема, защото искам да се извиня на човекът на който туко-що оцених домашната работа.

В секцията, където се теглят домашните работи има промяна от няколко дни(седмица-два) и без да искам по невнимание изтеглих моето си домашно, вместо домашното на човекът, който трябваше да оценя. Изпратих коментара и по-късно се усетих. Не съм му видял домашната работа и не знам до каква степен е бил решил домашната си работа и дали съм му дал по-ниска или по-висока оценка от колкото е заслужавал.

На коментара в оценката му съм написал, че първа задача му е много идентична с моята първа задача и че е решена почти по същият начин по който аз съм я решил (понеже всъщност аз сам си проверих моята задача и домашно, а не неговото).

Ако човекът на който съм оценил домашното види тази моя тема ....

Моля те прости ми. Извинявай! Извинявай, че постъпих така невнимателно!

2
Web Fundamentals - HTML5 05/03/2015 21:32:22
Petya:
Темата не предразполага към последваща дискусия.
zh.stoqnov avatar zh.stoqnov 103 Точки

Предполагам, че това е коментара:

"Здравейте!
Проверих домашната Ви работа.
Първа задача е решена, втора и трета липсват. Моето домашно е почти същото, като вашето - една решена задача (1-та) и съм я решил почти по идентичен начин, като вашият (имам предвид някои специфични недоизпипвания на задачата, които забелязах при вас, каквито недоизпипвания имаше и в моята задача).

БОГ да ви благослови."

4
NapushenBuhal avatar NapushenBuhal 17 Точки

хахахаха това не е библейско

0
GeorgiRGeorgiev avatar GeorgiRGeorgiev 2 Точки

Да, това е коментара.

Ваше ли е било домашното?

0
zh.stoqnov avatar zh.stoqnov 103 Точки

Да мое беше - няма проблем. Случват се такива неща. smile

Късмет на изпита.