Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

quickben avatar quickben 966 Точки

Оценката се форима по-този начин ако не ти харесва, неучаствай в курса после да не се чудиш защо имаш 4-ка вместо 5-ца ;) и както каза един колега по-горе това са правилата ако толкова си против тях можеш да отидеш да го кажеш на екипа или да се дискутира тук във форума(както правилно написа по-долу)

0
19/03/2015 16:55:35
manito_17711 avatar manito_17711 43 Точки

Самата идея на форума е да се дискутира.

Да, не съм съгласен с това и го споделям. Дали ще се съобразя с него?! - разбира се, просто друг вариант няма...

Лично аз не виждам, как за един човек, завършил СофтУни и имащ сертификат за ниво - документ който удостоверява уменията му на програмист като отлични, повтарям 'отлични', би било в плюс това, че е заслужили оценката си с писане на CV!

Но по-скоро ми е интересно, защо изобщо от СофтУни биха предоставили свой сертификат за завършен курс, документ доказващ качеството на обучение и способностите на човека в сферата на програмирането, като го оценяват по този критерии? - все едно в медицинския университет да те оценяват по технически науки... 

Може курса да е задължителен, дори да се изисква предаване на домашно, като гаранция че си седнал и си прочел материала... но да бъде част от оценката за сертификат... 

 

Поздрави,

Ники

-1
quickben avatar quickben 966 Точки

Според мен курса е нужен, защото както каза един колега може и много да знаеш, но ако нямаш представа как се пише cv мотивационно писмо и как да се държиш на интервю шансовете ти да те вземат намаляват драстично. Курса е лесен, забавен и разтоварващ, незнам какво толкова не ти харесва :)

Все пак може да си копираш домашните от някъде и пак ще си изкараш оценката....

0
manito_17711 avatar manito_17711 43 Точки

Не е въпроса дали ще излъжа системата, говорим за принцип! 

Курса ми харесва (горе-долу), гледал съм си всички лекции (онлайн съм) и не казвам че е излишен. Със сигурност има и други неща, които биха били от голяма полза за студентите - английски език примерно... Просто мнението ми е, че сертификата ти за 'отличен' (почнах да се повтарям) програмист и първенец във випуска не трябва да зависи от това, дали мога или не, да си напиша CV-то правилно - според нечий критерии.

Все пак е софтуерен университет и се предполага, че ако си го завършил и си взел сертификат за това, то можеш да пишеш код, а не да си подготвевн за оценяване на CV-тa...

Поздрави,

Ники

-2
quickben avatar quickben 966 Точки

Пич на различни мнения сме, няма какво да го дъвчим повече... успех за напред.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.