Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

SummonedToDIe avatar SummonedToDIe 19 Точки

Лека критика

Здравейте,

Позволете ми да отправя лека критика. Надявам се да има градивен харакер!

1. Направи ми впечатление, че настоящите домашни на JavaScript и тези от изминалите курсове имат не малка разлика. Всеки може да отвори едните и другите и да направи равносметка за себе си.

Мисля, че за хора като мен (прохождащи в JavaScript), това не е най-добрия подход.  Смятам, че отново (както и в другите езици), трябва да тръгнем от най-най-лесните задачки и да се усложняват с времето. Защо просто не фигурират "предишните" задачи в новото домашно? Питам се, налага ли се това изместване в трудността на задачите и намаляването им като  количество? Времето за подготовка ли е малко?

Разбира се, който има желание и време ще решава каквото той намери за добре, но задавам въпросите си за малко повече яснота.

2. Лекциите ми се струват малко претупани. Много материал, колкото може по-бързо да се предаде. Смятам, че който иска да научи повече, не му е проблем да остане 30 минути или 1 час повече в залата. Моите уважения към Богомил, ще се радвам да чуя и неговото мнение.

Поздрави

 

Тагове:
8
JavaScript Fundamentals
nick.genov avatar nick.genov 104 Точки

В момента има проблем с видеото за лекцията за JavaScript функции. През страницата на курса дава грешка 404 и не се отваря. Поне в youtube канала е качено и може да се гледа там. Освен това качеството на звука е доста под нивото на лекциите на Богомил.

1
20/03/2015 19:05:39
Bi0GaMe avatar Bi0GaMe Trainer 389 Точки

Оправих видеото :)

0
nick.genov avatar nick.genov 104 Точки

Да, вече работи. Благодаря :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.