Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

techmaniac avatar techmaniac 133 Точки

AdvancedJS - една ли е датата за изпита

Здравейте, искам да попитам понеже не съм сигурен, но в графика май пише че изпита пo Advanced JS ниво #2 ще бъде в петък (27.03.15) от 10 до 14 часа. Въпроса ми е, тези които ходим на работа, кога да се явим на изпит или да не ходим на работа, или има друга дата ? Благодаря предварително.

Поздрави :)

0
JavaScript Advanced 24/03/2015 10:58:59
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Това е единствената дата. Въпроса беше обсъждан още при започването на курса...

0
23/03/2015 16:36:06
quickben avatar quickben 966 Точки

angelov почна ли VehiclePark-a(качиха условието) да те питам, че в моя browser си вади правилен резултат на първия нулев тест(даже с diff checker-a го сравних) a в джъджа ми дава invalid command?

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Видях в съседната тема, че си решил проблема си :)

1
fricer avatar fricer 23 Точки

А някой знае ли кога ще е активно записването ?

0
quickben avatar quickben 966 Точки

Днес в 18:00. Би трябвало да имаш писмо.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.