Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

p.yordanov avatar p.yordanov 51 Точки

Как се изготвя CV при кандидатстване за работа?

Здравейте,
Имам въпрос относно обявите за работа и по-точно за изпращането на CV. Когато в обявите искат да изпратите CV какво точно се има в предвид? CV написано като свободен текст или онзи европейски формат на CV, който се попълва като бланка (Europass CV мисля, че се казваше).

 

1
Работа
Anonymous:
Стара тема, на която е отговорено отдавна.
g.stoyanov avatar g.stoyanov 776 Точки

Май всички ни дразни EU формата, но... има едно голямо НО

Задължително е да разберем формата на CV-тата които приема работодателя! От опит мога да кажа че има фирми, и то от топ ниво, които като видят нещо различно от EU формат го връщат отзад на опашката - така че си направете сметката какъв шанс имате. Причината е 100% лоша/грешна политика при набавянето на кадри или HR отдел който не си върши работата (което не означава че и останалата част на фирмата е така, може да звучи налудничаво но е факт)!

Иначе няма две мнения по въпроса за качествено CV - ако фирмата е обърнала внимание на качествения подбор би трябвало да различи едно добро CV от EU-то ;)

2
25/03/2015 00:22:02
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.