Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

cold_steel avatar cold_steel 2 Точки

Дата за изпита по Programming Basics?

Здравейте, в мейла който получих, че съм приет за начално ниво пишеше 26ти април, а на 1вата лекция се спомена 25ти април, може ли някой да ми каже точно кога ще е финалният изпит за курса? Мерси!

Тагове:
1
Programming Basics 01/04/2015 20:57:17
D.Kostadinov avatar D.Kostadinov 30 Точки

Да използвам темата и да попитам, дали някой има представа как може да избираме в коя група да се явим (тази от 9:00 или тази от 16:00)?

0
sonya.petrova1991 avatar sonya.petrova1991 5 Точки

Мисля, че тези, които са избрали да посещават лекциите от Група 1, ще започнат изпит в 09:00.

Група 2 -> в 18:00ч.

Но все пак, ако решиш да избереш удобен за теб час, може да попиташ лекторите.

Предполагам, че ще те допуснат на изпит с другата група.

0
31/03/2015 11:19:38
Micinova avatar Micinova 21 Точки

Известно време преди изпита ще ти изпратят имейл, а и в сайта ще се появи оранжево каре, където ще се запишеш за датата/часа, в който искаш да ти се проведе изпита.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.