Курсов проект и избор на сайт

ataman79 avatar ataman79 11 Точки

В презентацията споменаха , че е хубаво да имаме сайт. Въпросът ми е на какъв език трябва да е и дали ще има значение  - английски/ български.

И като цяло има ли значение от големината на сайта в/у който трябва да работим - дали да е от  1-10 страници, или някакъв по-голям сайт ?

Тагове:
0
Digital Marketing & SEO
ANakov avatar ANakov 3 Точки

Здравейте,

искам да попитам в крайна сметка възможно ли е формиране на екипи за курсовия проект (напр. двама души да работят по един сайт) или трябва да е индивидуално?

Поздрави!

2
genchev.style avatar genchev.style 23 Точки

И аз щях да питам това...Може ли да се работи екипно (визирам 2 души) и какво следва от това? Как да се представя домашното? Предполагам и 2-мата души-екип трябва да са регистрирани?!

1
netpeak avatar netpeak 165 Точки

Това трябва да се обмисли организационно. Опитваме се да спазим доколкото е възможно практиката на курсове в СофтУни.

Записвам го към въпросите за обсъждане и мисля, че до към тази събота ще дадем предложение.

1
31/03/2015 19:53:03
capola avatar capola 2 Точки

Собственик съм на водещ сайт в нишата на пазара на изкуство. Сайтът е голям и много активен, използва почти всички канали за дигитален маркетинг, рекламира се в AdWords и Facebook. Ако може няколко човека да работят върху един сайт, мога да предоставя частичен достъп до всички инструменти, за да може сайтът да послужи за курсовете им работи.

0
itgstudio avatar itgstudio 1 Точки

Сега и аз да питам за Екипната работа,  да кажем двама души дали могат да работят по един и същ проект, респективно сайт.

И какво означава това:

"Това трябва да се обмисли организационно. Опитваме се да спазим доколкото е възможно практиката на курсове в СофтУни.

Записвам го към въпросите за обсъждане и мисля, че до към тази събота ще дадем предложение."

След като трябва да си предадем домашните до Петък, а Вие ще ни дадете отговор в Събота.

Очаквам отговор от Ваша страна.

Благодаря Ви предварително.

1

Извинявам се, че Ви досаждам, но си очаквам отговора, който поисках.

Благодаря Отново!

0
netpeak avatar netpeak 165 Точки

Ще удължим с 1-2 дена срока за предаване на първото домашно.

0

Благодаря Ви много за отговора, само да вметна, че сме готови с домашното, но е общо на двама души по фирмен проект на уеб сайт и за това така настоятелно исках отговор от Ваша страна.

В случая щом се добавят 1, 2 дни допълнително за предаване на първото домашно ще изчакаме Вашата позиция, относно възможността за съвместен проект.

0
Denise avatar Denise -1 Точки

Привет, 

Мога ли да се включа?

0
capola avatar capola 2 Точки

Към кой проект точно искате да се включите? 

0