Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ataman79 avatar ataman79 11 Точки

Курсов проект и избор на сайт

В презентацията споменаха , че е хубаво да имаме сайт. Въпросът ми е на какъв език трябва да е и дали ще има значение  - английски/ български.

 И като цяло има ли значение от големината на сайта в/у който трябва да работим - дали да е от  1-10 страници, или някакъв по-голям сайт ?

Тагове:
0
Digital Marketing & SEO
ANakov avatar ANakov 3 Точки

Здравейте,

искам да попитам в крайна сметка възможно ли е формиране на екипи за курсовия проект (напр. двама души да работят по един сайт) или трябва да е индивидуално?

Поздрави!

2
genchev.style avatar genchev.style 23 Точки

И аз щях да питам това...Може ли да се работи екипно (визирам 2 души) и какво следва от това? Как да се представя домашното? Предполагам и 2-мата души-екип трябва да са регистрирани?!

1
netpeak avatar netpeak 165 Точки

Това трябва да се обмисли организационно. Опитваме се да спазим доколкото е възможно практиката на курсове в СофтУни.

Записвам го към въпросите за обсъждане и мисля, че до към тази събота ще дадем предложение.

1
31/03/2015 19:53:03
capola avatar capola 2 Точки

Собственик съм на водещ сайт в нишата на пазара на изкуство. Сайтът е голям и много активен, използва почти всички канали за дигитален маркетинг, рекламира се в AdWords и Facebook. Ако може няколко човека да работят върху един сайт, мога да предоставя частичен достъп до всички инструменти, за да може сайтът да послужи за курсовете им работи.

0
itgstudio avatar itgstudio 1 Точки

Сега и аз да питам за Екипната работа,  да кажем двама души дали могат да работят по един и същ проект, респективно сайт.

И какво означава това:

"Това трябва да се обмисли организационно. Опитваме се да спазим доколкото е възможно практиката на курсове в СофтУни.

Записвам го към въпросите за обсъждане и мисля, че до към тази събота ще дадем предложение."

След като трябва да си предадем домашните до Петък, а Вие ще ни дадете отговор в Събота.

Очаквам отговор от Ваша страна.

Благодаря Ви предварително.

1
itgstudio avatar itgstudio 1 Точки

Извинявам се, че Ви досаждам, но си очаквам отговора, който поисках.

Благодаря Отново!

0
netpeak avatar netpeak 165 Точки

Ще удължим с 1-2 дена срока за предаване на първото домашно.

0
itgstudio avatar itgstudio 1 Точки

Благодаря Ви много за отговора, само да вметна, че сме готови с домашното, но е общо на двама души по фирмен проект на уеб сайт и за това така настоятелно исках отговор от Ваша страна.

В случая щом се добавят 1, 2 дни допълнително за предаване на първото домашно ще изчакаме Вашата позиция, относно възможността за съвместен проект.

0
Denise avatar Denise -1 Точки

 Привет, 

Мога ли да се включа?

0
capola avatar capola 2 Точки

Към кой проект точно искате да се включите? 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.