Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mar0der avatar mar0der 191 Точки

[Exam] Advanced JS - 27 Март 2015 - решения, впечатления, резултати

Здравейте, 

на мен лично изпита ми хареса (вероятно щото стигнах до края :)). По принцип почти никога не ми стига времето,но в този случай успях, само че направих само една от двете 3 ти задачи. По - късно ще кача моето решение, ако някой го интересува. 

Интересни ми е да чуя вашето мнение.

Edit: най - накрая успях да намеря време да кача моето решение. Ето: github това е решение със триене на ревюта.

Тагове:
7
JavaScript Advanced 29/03/2015 22:02:53
gstoyanov90 avatar gstoyanov90 99 Точки

Резултати няма ли да има? Минаха 10 дена :/

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Точките от изпита ги има качени в профилите, няма само крайната оценка от курса - предполагам днес ще се появи и тя.

0
gstoyanov90 avatar gstoyanov90 99 Точки

Аз нямам нищо и им писах мейл :) 

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Нали натискаш стрелката и разпъваш курса? Вътре се виждат точките.

0
mar0der avatar mar0der 191 Точки

би трябвало да ги има на всички. Трябва да разгънеш предмета от стрелкичката и вътре има точки и обяснение. Всеки момент ще излязат и крайните оценки.

0
gstoyanov90 avatar gstoyanov90 99 Точки

Да, така направих, но имам само коментар без точки и оценки и си се шокирах :D Викам бах, само аз ли :D

0
mar0der avatar mar0der 191 Точки

пиши на мейлтогава

0
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

@gstoyanov90 точките от изпита ги пише накрая на линка, който ти показва коментара.

1
mar0der avatar mar0der 191 Точки

добре а в този ред на мисли оценките кога ще излезнат

0
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

Почти са готови. Преглеждаме ги за всеки случай, за да няма грешки.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.