Loading...
JOHNY avatar JOHNY 196 Точки

Курс по "Основи на програмирането" - 9 май - пропуски във формата за кандидатстване

Здравейте,

Прегледах новината от 25.3.2015г. за поредният курс по "Основи на програмирането", започващ на 9 май.

Като "Проблеми" дефинирам:

  • При посещение на формата за кандидатстване се вижда най-отгоре записване за септември, а не за май. По-надолу все пак пише, че говорим за месец май. Редно е да се поправи и горе.
  • Липсва формата за добавяне на мотивационно писмо и CV, има само за снимка. Ако няма ново изискване за кандидатстване на принципа "face-control" е редно да се поправи.

Споменавам всичко това за да се избегне объркването в бъдещите кандидати, които по стара народна традиция първо кликат, а после питат.

Весел ден!

 

Тагове:
0
Предложения и проблеми 10/04/2015 18:56:18
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Записването е за септември - тогава хората, които ще изкарат майското ниво 0 ще започнат ниво 1. Реално тогава те стават студенти. Следващите 1-2 подготвителни курса също ще са към септемврийския прием.

Мотивационните писма и автобиографиите от известно време не са задължителни и явно екипа е преценил, че няма нужда при канидатстване да се предоставят. Това е лична информация, която не е нужна за да станеш студент, биха ти потрябвали ако решиш да кандидатстваш за работа през портала.

1
JOHNY avatar JOHNY 196 Точки

Fil,

Явно аз не съм разбрал (или може би не е ясно). Навсякъде е "Запишете се за курса... който започва през май". Нормалният потребител вероятно възприема това като "Ако се запиша сега и ме приемат, през май почвам!". Затова и го написах. Подадената от теб информация е ценна и би било чудесно да се вмъкне в представянето на "майския" курс. Не заради мен, а за де не получи така, че n на брой хора имат едни очаквания, запълнят бройката и се окаже, че месеца за тях е "сбъркан".

Относно мотивационното писмо и автобиографията - изобщо нямам претенции да са включени. Преди да бъда приет за мартенската "0" аз самият трябваше да ги изпратя. Не ми тежи, но в следващия поред виждам, че липсват. Логично е да предположа, че е несъзнателен пропуск (аналогично на май-септември) и да го споделя. Ако не съм прав - ок, но ако съм прав - вероятно това ще помогне на университета и бъдещите студенти.

Надявам се да разбираш, че поста ми е напълно добронамерен, а не търсене на "кусури". Хората, които са ангажирани със сайта със сигурност са претрупани с работа и не е лошо ако им помагаме дори и със случайна информация.

 

P.S. Даде ми тема за размисъл - щом CV и мотивационно не са задължителни (и си прав за доводите), защо тогава снимката е необходима?

Шегувам се... А може би не.laughing

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.