Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

rosen.totev avatar rosen.totev 5 Точки

Записали се във Fundamental Level от Стара Загора

Здравейте,

В момента съм пред дилемата каква форма на обучение да запиша - присътвено или онлайн. Принципно искам да запиша присъствено и да пътувам до София по време на лекциите. Ако има други желаещи може да се организираме и да делим пътните разходи. Много е вероятно ако съм сам да се наложи да запиша онлайн.

Хубаво е да се срещнем и запознаем заралии. Би било добре да правим и някакви сбирки тук в Стара Загора за да си помагаме един другиму, както в писането на код така и за задачите и материата. Аз съм абсолютно начинаещ в тази сфера и всякаква помощ би била полезна :) Има ли надъхани?

Тагове:
0
Fundamentals Module
bewolf avatar bewolf 30 Точки

Здравей колега, ще ти дам един пример с мен. Опитах се да си причиня това което мислиш ти с огромната разлика от двойно по-малко път в сравнение с теб.
Записах се в университета в Благоевград през 2013година. Пътувах 1-2-3 дни в седмица, като и аз като теб пари за спане не съм давал, НО умората която се натрупва е несравнима.

Дните които не бях на работа, а в университета ги отработвах през събота и неделя и така искарах 3 семестъра. 3 семестъра в които се опитвах да съчетая работа, университет, към тогавашна дата карах HTML и CSS курсове в Телерик академията(които взех успешно),време за семейство и приятели.

Година и половина (като изключим почивката между 1ви и 2ри семестър) се чувствах смазан постоянно както физически, така и психически. В началото адреналин това онова и не го осещах, но след втория месец взе да тежи сериозно, как издържах толкова не зная.

Така че моя съвет към теб е да не си го причиняваш. Когато пътуваш по един и същи маршрут често взима да уморява и дразни на моменти.

Сега идва и другия момен, че в университета учехме 95% ненужни неща за човек който иска да се занимава с програмиране и като бонус от това съм имал доста пътувания в които деня е напълно загубен заради липса на един или друг преподавател.

И така януари месец тази година реших че ми идва доста и прекъснах университета с право на завръщане от което към днешна дата смятам да не се възползвам.

0
30/04/2015 22:03:16
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.