Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ph.kolarov avatar ph.kolarov 63 Точки

[Exam] JS Apps 03.05.15 - Впечатления от изпита

Здравейте, странно, но не намирам тема за отзивите от изпита в неделя.

Лично аз смятам, че изпита беше на много добро ниво. Много ми хареса идеята, имах леко затруднение с бутоните едит и делете, за който закачих eventHandler-и и подавах информацията като взимах данните от Previus sibiling елемент-а. Датите също ме затрудниха... докато хвана как да ги сравня и филтрирам изхабих доста време и нерви... :D.

Интересно какво мислите, точно преди да предам изпита в 22:10 видях, че не ми работи регистрацията. Бях сигурен, че работи и съм я направил... тогава нямах обяснение какво се е случило. След като се прибрах видях, че просто не съм сменил линка на бутона.... Реално модула е работещ макар и не съвсем, дали ще го вземат предвид оценяващите? 

Тагове:
5
JavaScript Applications 05/05/2015 17:40:54
taylorswift avatar taylorswift 54 Точки

Като за 6 часа не беше труден изпита, ама тоя pagination така и не го разбрах, някой може ли да сподели как го е направил?

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Изключително лесен беше. Копи-пейст на дадения код в then() на завките и тръгва. В заявките трябва да ограничиш колко записа взимаш (10) и колко пропускаш преди това (ако си на страница 3 - пропускаш 20 бележки и взимаш 10, или колкото има). Трябва да получиш и count от базата, за да знаеш колко общо бележки има налични, за да знае библиотеката колко странички да ти направи в менюто долу.

Качил съм си решението в гитхъб, може да го разгледаш ако искаш: ЛИНК.

1
akaynarov avatar akaynarov 13 Точки

Супер решение - само не разбирам откдъде вадиш грешка когато добавяш бележка, без да си попълнил всичките полета?

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Ако мен питаш - имам един if, който проверява дали са сетнати всички полета и ако не са дава нотификация, ако са - праща заявка. Това не помня къде го правих, би трябвало да е в модела.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.