Професионална програма
Loading...
RFilipov avatar RFilipov 136 Точки

Курс - Основи на програмирането - Варна

Здравейте.

Имам въпрос относно курсът, който започва в гр. Варна на 9/5/2015. Надявам се да няма подобна тема.

Записах се във варненския курс но поради някаква причина съм приет присъствена форма в София. Опитах се да се свържа многократно на посочения номер за връзка (0899 55 55 92) но без успех. Подадох и електронно запитване преди два дена, но все още нямам отговор. Как мога да се свържа с университета и да променя курса? Благодаря.

Тагове:
0
Programming Basics 06/05/2015 18:43:26
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1076 Точки

Здравей,  връщаме обаждане на всички. Извинявай,  явно не сме успяли да се свържем с теб. Във Варна няма места за присъствено обучение. Може да те прехвърлим за онлайн. Очакваме отговора ти, за да направим промяната. 

0
RFilipov avatar RFilipov 136 Точки

Здравейте. Бих желал да бъда прехвърлен към онлайн форма във Варна. Благодаря.

0
clack avatar clack 3 Точки

Здравейте, кандидатствах за присъствено във Варна на втория ден след като излезе обявата.Не получих никакъв оптговор на 4-ти май.Когато попитах защо така, ми отговориха на мейла, че изобщо не съм кандидатствал и затова не съм приет.Което е много странно.Сега разбирам, че няма места за присъствено обучение.Виждам, че има вариант за онлайн, ако е възможно ме запишете там.Така ще мога да се явя на изпит във Варна и да мога да си организирам преместването в София до септември.

Благодаря.

0
06/05/2015 17:59:27
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1076 Точки

Здравей отново,

вече си записан за курса във Варна, в онлайн форма на обучение. Извиняваме се за объркването. Най-вероятно проблемът е дошъл от това, че когато си заявил присъствено обучение - опцията е била само една - София, тъй като местата във Варна са били свършили.

3

clack - от името на екипа се извинявам, станала е грешка и нямаш подадена кандидатура. Това, което мога да ти предложа е следното: 

• Кандидатствай наново от тук;
  • Няма да имаш опция "Варна - присъствено обучение". Не се притеснявай. Ще го променя.;
  • След като подадеш кандидатурата ми пиши на info@softuni.bg или на alex@softuni.bg и ще те запиша за курса и ще може да си избереш група.

Ако имаш други въпроси, съм на разположение.

2
clack avatar clack 3 Точки

Благодаря ви за бързата реакция. Изпълних и трите зададени от вас точки. 

0

Здравей, отново,

Вече си успешно записах за курса. Успех.

0
SlaviJelev92 avatar SlaviJelev92 0 Точки

Здравейте. Аз също се записах за курса във Варна на присъствена форма и съм приет, получих имейл да си избера една от 3-те групи, които да посещавам. Проблема е че трябваше да избера до петък иначе ме разпределя автоматично, аз прочетох писмото в събота и неможах да си избера групата, която исках да е от 14:00 до 18:00 в събота. Не е голям проблем да посещавам и някоя от другите групи проблема е че не мога или по-точно не знам как да разбера в коя група съм разпределен ? Когато от E-mail-а кликна да си избера група. ме препраща на (Начало > Всички курсове > Programming Basics - май 2015, Варна) Но там ми изписва следното : (Нямате право да избирате група за този курс) на червен фон а от долу на зелен фон си пише: (Записан/а: Присъствено).

В крайна сметка в коя група съм? Или заради това че не отговорих на писмото съм прехвърлен в онлайн форма на обучение ?

0

Здравей,

няма проблем. Записан си за желаната група - в събота от 14:00 до 18:00 часа. Лекциите ще се провеждат на адрес: бул."Съборни" 24, Стоматологията.

1
SlaviJelev92 avatar SlaviJelev92 0 Точки

Много благодаря ^^

0