Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Petya avatar Petya 2461 Точки

Проверката на домашни е с краен срок 3 дни след изтичане на срока на предаване на домашно. Тоест ако срокът за предване на домашното е бил 15 май, 23:59 ч., ще имаш време до 18 май, 23:59 ч. да проверяваш решения на твои колеги.

0
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

Ок , това е ясно.

Текущото домашно е със срок за предаване 22/05/2015 23:59:00, което прави срока за проверки до 25. Аз вече качих моето и въпреки това не виждам линк за проверка на решения на други домашни (вижда се на скрийншота който е в предния ми пост).

Аз ли греша някъде или има някакъв проблем?

Поздрави!

0
Cocolino avatar Cocolino 36 Точки

Link за проверка на домашно ще ти се появи след изтичане на крайния срок, т.е. на 23/05/2015 00:00:01

 

0
19/05/2015 13:20:20
Petya avatar Petya 2461 Точки

Cocolino ти е дал правилен отговор. Общо взето, за да можеш да оценяваш домашни, трябва:

  1. Да си предал своето домашно в срок;
  2. Да е изтекъл срокът за предаване на домашно;
  3. Да НЕ е изтекъл срокът за проверка на домашно (до 3 дни след изтичане на срока на предаване на домашно).
1
19/05/2015 13:34:02
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

Благодаря за отговорите!

Поздрави!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.