Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

KalinaNikolova avatar KalinaNikolova 7 Точки

[Technical issue] Проблем с отварянето на файловете от Prodvigator

Колеги, имам следния казус:

Експортирам отчети от Продвигатор в Microsoft Excel xlsx и не мога да ги отворя. Отчетите от преди две седмици ми се отварят, също и други екселски файлове с разширение xlsx. Само на сега свалените файлове ми изписва - Excel cannot open the file because the file format or file extension is not valid.

Ако някой може да помогне - много ще съм благодарна!

 

Тагове:
1
Digital Marketing & SEO
ivopesheff avatar ivopesheff 50 Точки

Най-добрият вариант е Export as Google Docs --> Open with Google Sheets --> Download as Microsoft Excel (.xlsx)
При мен работи перфектно не само заради този проблем, но и не чупи кодирането на кирилицата.

0
KalinaNikolova avatar KalinaNikolova 7 Точки

Да, вече проблемът е отстранен :) Получих съобщение, тествах - всичко е наред.

Браво на prodvigator за експресната реакция!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.