Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

KatyaMarincheva avatar KatyaMarincheva 572 Точки

[Technical Issue] Advanced C# - Неработеща опция за оценяване на съотборници за отборна работа 'Advanced C# май 2015 Teamwork'

Здравейте колеги,

Както личи от заглавието - не ми работи опцията за оценяване на съотборници - говорих с колега при когото опцията работи: той потвърди, че след като имам по минимум 250 символа кометар за всеки и съм разпределила точките така, че общо да правят 100, и кликна на "Оцени", опцията за оценяване трябва да изчезне.

При мен нищо такова не се случва - при горните условия изпълнени, формата за оценяване остава, имам същата покана:

"Активно оценяване на съотборници

Оценяването на съотборници за отборна работа 'Advanced C# май 2015 Teamwork' е активно. Може да оцените вашите съотборници от тук."

Опитах с два браузера: Firefox и Iternet Explorer - не работи.....

Предварително благодаря за помоща.

-1
C# Advanced
KatyaMarincheva:
Успях в крайна сметка да събмитна оценкте с Google Chrome баузер.
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Здравей, 

Може ли малко повече информация за проблема ? 

Излиза ли ти някаква грешка или нещо друго когато натиснеш бутона оцени?

Излиза ли прозорче за потвърждение?

Може също така да погледнеш дали не си си блокирала alert-и те в браузъра... тоест да си забранила изскачащите прозорци, а пък системата да чака потвърждение.

0
KatyaMarincheva avatar KatyaMarincheva 572 Точки

Здравей,

Страшно благодаря за вниманието първо, сега конкретно:

1. Никаква грешка не излиза

(За сравнение, ако превиша или огранича думите в някой от коментарите - под съответния коментар се изписва с червено: "Коментарът трябва да е между 250 и 3000 символа.", но ако коригирам дължините на коментарите - съобщението за грешка изчезва).

2. Когато натисна бутона "Оцени", самият бутон "Оцени" от оранжев става зелен

* после изскача pop-up window, на който пише "Are you sure?"

* аз кликвам на "ОК" - никаква промяна - самата форма за коментари си стои, пълна с текста на кометарите, не изчезва, ако рефрешна страницата - бутона "Оцени" пак си става оранжев, а коментарите и оценките си стоят попълнени във формата, ако отида на друга страница и после се върна - намирам празна формата за попълване на точки и коменари. Съобщението:

"Активно оценяване на съотборници

Оценяването на съотборници за отборна работа 'Advanced C# май 2015 Teamwork' е активно. Може да оцените вашите съотборници от тук."

също не изчезва.

За браузерите - на Firefox имам инсталирани всички anti-spam Add-Ons, които съм успяла да намеря - на Internet Explorer съм с Default Settings и никакви специални настройки. Pop-up windows ми излизат нормално и в двата браузера.

Имам две предположения: първия път като кликнах на "Оцени", ми се появи лента:

"Advanced C# май 2015 Team "Thyferra"" Оценка: .... / ...." (нарочно не пиша оценката, не знам дали е публична информация) - т.е. ако това означава, че успешно съм събмитнала оценки на съотборници, а след него формата не изчезна - може да съм събмитнала оценката 10-20 пъти

или, ако това, че формата за кометари и поканата за оценяване не са изчезнали, и няма никакво съобщение че съм събмитнала оценката, е важната обратна връзка, значи - нищо не съм събмитнала като оценки и коментари.

Едит: За сравнение, изборът за участие в отборна работа по ООП ми мина напълно без проблеми, дори на анти-спамния Firefox:

Успешно направихте своя избор за тази отборна работа.

-2
02/06/2015 16:44:52
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.