Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kolchakov96 avatar kolchakov96 3 Точки

Унибит vs НБУ

Здравейте, извинявам се ако въпросът не е за този форум, но за това го задавам в Общи приказки.

Ходих на изпит за ФМИ, не се получи както очаквах, та исках да ми кажете мнения за НБУ vs Унибит. Имате ли познати от там, мнения, чували ли сте нещо или ако учите там паралелно, да споделите. :)

ПП: Изгледал съм лекцията на Наков, даже и двете.

Тагове:
0
Общи приказки
RosenKrumov avatar RosenKrumov 203 Точки
Best Answer

Аз учих в НБУ паралелно със СофтУни есента. Бях 1-ви семестър. За българските университети, било то държавни или частни, програмата на НБУ се доближава до перфектната. Има всичко необходимо, както и нужното количество математика на добро ниво (нищо лично към ФМИ). За жалост напуснах НБУ. Проблемът беше, че там няма как да си задочно, специалността им е, мисля, най-сериозната в целия университет. И от там дойде трудността да карам паралелно сериозно и СофтУни + НБУ, от което се наложи да избера за мен по-добрия вариант, относно което изобщо не се замислих. За мен това е единственият недостатък на НБУ - едва ли има как да изкараш двете паралелно и да си сериозен, защото няма смисъл поне според мен да даваш луди пари и то на семестър, не на година, и да не ходиш на лекциите, които са си наистина добри, просто е безполезно. НБУ Информатика не трябва да се изкарва с неходене на лекции, защото от там можеш да научиш много и то правилните неща.

6
kolchakov96 avatar kolchakov96 3 Точки

Ето такова мнение исках да чуя.

Успех ! :)

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.