Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

RadoslavStamboliev avatar RadoslavStamboliev 6 Точки

Проблем с разбирането

Здравейте отново ,имам въпрос отностно курса.Значи виждам че я има качена домашната но не виждам клипа от втората част на окриването на курса.Където започват разясненията отностно c# незнам какъв е проблема но при мене ли не се зарежда.Цял ден чакам прословутото видео но няма и няма.Гледах клипове за C# Basic но не ми помогнаха и аз нищо не разбирам от C#.Затова толкова много разчитам на видеото защото за начинаещи директно да започнеш да пишеш  задачите е много трудно без никакви обяснения.

Тагове:
Jinjaar avatar Jinjaar 348 Точки

Здравей!
Занимавал ли си се с програмиране до сега или просто езикът C# те притеснява, защото ако е първото мисля че този курс не е за начинаещи, които тепървърва тръгват да се занимават с програмиране.Ако е второто мисля че C# синтаксиса е лесен за учене и няма да ти е проблем ако рабираш други езици.


ПС. Проблема с видеата е че файлите са с много голяма големина и се качват бавно. Поздрави!

2
RadoslavStamboliev avatar RadoslavStamboliev 6 Точки

Занимавал съм се малко с C++  но не съм много добър.Притеснява ме като цяло целия C#.

0
Jinjaar avatar Jinjaar 348 Точки

Бих ти препоръчал да оставиш засега този курс, и да се фокусираш върху C# Basics откъдето да започнеш.Този курс не е за начинаещи и ще ти бъде много трудно да започнеш направо с него, затова се фокусирай върху основите на програмирането (което е миминума от знания) , без тях неможеш да разбереш за какво става въшпрос. А този курс е за  по напреднали.

Поздрави и успех!

7
RadoslavStamboliev avatar RadoslavStamboliev 6 Точки

Благодаря на всички за отделеното внимание!!!Радвам се че имам такива колеги които са дружелюбни и учтиви.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.