Loading...
ivelin123 avatar ivelin123 11 Точки

Колко време отделяте за подготовка при Basic Level ?

Здравейте. Записах се в онлайн формата на подготвителното ниво. Бих искал да ви попитам колко време отделяте на ден или седмица за подготовка, решаване на задачи и т.н. ? Днес ще изгледам лекцията за математика за програмисти и започвам с упражненията и домашните

Тагове:
0
Общи приказки
bacuty avatar bacuty 55 Точки

Времето, което отделяш е резултат от целта, която си си поставил.Аз съм по майчинство и имам три дребоса. На компа съм всяка минута, в която не спят.Решавам задачите в джъдж-системата.
Преди курса много лекции слушах, но друго си е да седнеш да се попотиш по задачките. В този смисъл аз на по-свежа глава решавам по-сложните,като съм по-уморена лесните :).

0
ivelin123 avatar ivelin123 11 Точки

След коя лекция мога да се пробвам на задачките в judge ?

0
bacuty avatar bacuty 55 Точки
Нямам идея на какво ниво си.И сега можешда ги пробваш, ако ъе затрудняват поглеждаш решенията .Но мисля, че писането на код.. незаменимо. :)
0
ivelin123 avatar ivelin123 11 Точки

В началото на подготвителното съм. Утре започвам 2-ра лекция

0
Bars1967 avatar Bars1967 9 Точки

Около мен, в момента, кръжи само най-малкия - другите двама са на "гости" при бабата и дядото.

0
DiyanTonchev92 avatar DiyanTonchev92 231 Точки

След като разбереш условните конструкции, циклите и побитовите операции (за 5-та задача), може да се пробваш в джъдж. Научи и масивите, защото, въпреки че не им се обръща голямо внимание в този курс, на изпита ги има.

1
07/07/2015 16:44:39
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.