Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

bulgaria_mitko avatar bulgaria_mitko 133 Точки

[Homework] C# за напреднали - Problem 8. * Longest Non-Decreasing Subsequence

Здравейте, 

имам проблем с решението на тази задача Problem 8. * Longest Non-Decreasing Subsequence това ми е кода. Ще се радвам, ако някой може да ми помогне, защото не видях вярно решение на тази задача във форума. Благодаря предварително!

Тагове:
0
Programming Basics
RFilipov avatar RFilipov 136 Точки

Ето едно недовършено решение от мен, с което получавам верен отгвор на първите три теста. Идеята е да се правят отделни листи за числата, които се повтарят едно след друго и за тези които са нарастващи. Трябва да се направи още една проверка за последния пример, която да проверява само "непроверени числа" от масива за да излезе.

http://pastebin.com/52zQ4zhQ

Ще я двърша след Basic изпита...

0
bulgaria_mitko avatar bulgaria_mitko 133 Точки

На третия пример изкарва "1 1 1" внесто "2 2 2". Иначе мерси за кода ще го разгледам...

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.