Loading...
nnikoii avatar nnikoii 0 Точки

Английски език

Здравейте , искам да попитам до каква степен е важен английския език за програмирането,Ясно ми е ,че доста материали в интернет са на анг.език , но става въпрос за някакви добри познания по езика. И дали можем да си намерим работа в ИТ сектора, ако не сме на високо ново с езика.

Също така искам да попитам от къде да започна с програмирането.Сега ме приеха студент в СУ Компютърни науки , ако си уча качествено в университета и допълнително гледам множеството от видео уроци в интернет създадени от вас (телерик академия) ,дали ще постигна успех.Имам закупен учебник на Магдалина Тодорова за C++,ако чета от него  и междувременно гледам за C# от видео-уроците  това добро начало ли е ... и изобщо като цяло много съм объркан..

Тагове:
1
Общи приказки 18/07/2015 01:14:14
PsychoSphere avatar PsychoSphere 12 Точки

Тоя учебник е класика :D. Учуден съм, че още го издават. Става за основните неща. Иначе във ФМИ предполагам ще имаш два семестъра английски, най-вероятно upper-intermediate. Успех!

0
Imided85 avatar Imided85 0 Точки

If you are students then that website is really helpful and for that students who are ready to learn english. I prefer to get cheapest dissertation writing services with lowest price to learn more new writing tips to manage their work. Mostly the young generation likes it because he really interested to learn English by this site. I already visited it several times.

0
24/01/2020 13:21:51
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.