Loading...
dimityr.jechev avatar dimityr.jechev 198 Точки

Очила за компютър ?

Здравейте,ползвате ли някакви очила за да се предпазвате от облъчването от монитора?Предложете някои ако сте доволни от тях,че нямам проблеми с очите но усещам,че тръгват ме болят от дългото стоене пред монитора.

Тагове:
0
Общи приказки
MladenMladenov avatar MladenMladenov 80 Точки
Ходи на очен лекар, може да имаш нужда от диоптър. Очила във форуми не се предписват.
3
dimityr.jechev avatar dimityr.jechev 198 Точки

Ходил съм на излесдване и нямам нужда от очила,но последните седмици седя по повече и очите ме болят от преумора,затова питам за очила,които просто намалят негативните последици.

0
31/07/2015 00:12:32
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.