Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

remote87 avatar remote87 121 Точки

Лично съобщение до потребител

Извинявайте, но аз ли съм толкова кьорав, че не виждам или няма такава опция? Искам примерно някой, който ми е отговорил по дадена тема да му вляза в профила и евентуално да му задам въпрос, който не е по темата, на лично съобщение. Къде го това?! :)

Ако го няма, може ли да го предложа като опция, която да се добави, ако модераторите одобрят :)

1
Общи приказки 13/08/2015 13:27:42
pataroka avatar pataroka 319 Точки

Няма такава опция... Можеш да предложиш... Вече е предлагано... 

Ако човекът е оставил мейл/скайп/ФБ за контакт в профила си можеш да му пишеш оттам. Засега това е единственото решение... 

0
remote87 avatar remote87 121 Точки

Нова идея: да се направи една таблица с постижения, да кажем:

0 - 50 точки - noob

51 - 100 точки - gettingTheHangOfIt

101 - 500 точки - YouArePro

501 - 1000 точки - Developer

1001+ точки - ForumMaster

или нещо такова и да се даде възможност, ако сме в едно ниво да можем да кореспондираме помежду си по-свободно. Евентуално да се добави и friendlist да знаем, кого можем да тормозим най-често :)

 

0
pataroka avatar pataroka 319 Точки

Живеем в България - това няма да проработи - ще почнат да летят минуси за щяло и нещяло на лична основа и всичко ще се опорочи. Ако не ми вярваш виж тази тема.

1
remote87 avatar remote87 121 Точки

Добре де, то по тази логика може да хвърчат минуси и без системата за лични съобщения. Смисъл поствам тема, ти ми връщаш хейт, аз ти тракам минус. Принципа не е ли един и същ така или иначе и пак на лична основа, но...

Иначе си прав, в България май са най-много хейтъри на глава на населението хахаха :)

Ок, надявам се някой от модераторите поне да види темата пък както си преценят, да не навлизаме допълнително в темата за минуси и хейт, че много ще изпишем :)

0
pataroka avatar pataroka 319 Точки

Така е... минусите и сега функционират по този начин, обаче това не ти налага допълнителни рестрикции, както би било ако възможност за лични съобщения зависи от това ;)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.