Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

radi81 avatar radi81 43 Точки

Каква оценка ми е нужна за прием в онлайн форма на обучение

Здравейте и от мен,

Може би малко некоректно формулирам въпроса си, но ориентировъчно каква оценка от изпита е необходима за прием в онлайн формата на обучение (т.е. без стипендии и т.н.)?  Въобще има ли някакви други критерии за прием освен изпита?

Ако някой реши да отговори на въпроса ми, предварително благодаря.

1
Въпроси за SoftUni
NedNikolov avatar NedNikolov 45 Точки

Здравей.
    Ако в момента си онсайт т.е. редовно, за прием в СофтУни ти е необходимо явяване на изпита на конкретната дата. Решаването на 5-те задачи за 6 часа ти дава 80%, 10% е от предадени домашни, 10% имаш също ако проверяваш домашни. Ако в моента си онлайн 100% от представянето ти на изпита се взема в предвид за приема ти като крайна оценка. Всяка от 5-те задачи дава по 100 точки, следователно 500 точки е макса. Минимума за прием според информацията, която получих аз е от 100 до 150-200 точки в зависимост от процента успеваемост и до това, колко студенти може да приеме университета. След като се представиш успешно и си приет, можеш сам да избереш в каква форма на обучение да продължиж в СофтУни, следователно редовна или онлайн. Надявам се да съм бил максимално ясен и полезен.
    Поздрави, Недялко.

3
radi81 avatar radi81 43 Точки

Чудесно, коментарът е много полезен! Благодаря за включването.

1
odesis avatar odesis 26 Точки

Здравейте ! И аз се интересувам от начина на оценяване. Какво е необходимо , за да успее човек да получи стипендия ? На първата лекция Наков каза, че са нужни 475 на изпита , но как се намесват и точките от домашни и упражнения?

0
NedNikolov avatar NedNikolov 45 Точки

    Здравей.
 За стипендия трябва да решиш вярно всички задачи и да получиш 500 точки, след това да подадеш документи. 10% от най-добрите им е безплатното нивото, в което влизат след изпита, ако си от тия 10%, е почти сигурно, че ще вземеш стипендия. Успех.
    Недялко

0
odesis avatar odesis 26 Точки

Как точно се включват оценките от домашни и упражнения в общия резултат , не разбирам аз .

И какво излиза , че до последния момент не се знае колко прага за стипендия, защото ще се чака изчисление на 10те процента. хмм

0
24/08/2015 18:11:19
victorpatrick avatar victorpatrick 7 Точки

Отлично, забележката е много полезна! Оценяваме вашето внимание. io games

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.