Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Victoria avatar Victoria 3 Точки

Visual Studio and Windows XP

Здравейте,

Лаптопа ми е XP, доста е стар и не знам дали може да се инсталира по-нова версия. Не ми се ще да ползвам dotnetfiddle или нещо много по-различно от това на което се преподава. Та какви варианти имам ( освен нов лаптоп)? По-стара версия на VS ок ли е? Има ли някакви други възможности? Четох за някакви виртуални машини, но не съм много наясно.

Мерси предварително.

Тагове:
0
Programming Basics
blagy avatar blagy 15 Точки

Здравей! 

В basics aвгуст 2015 съм. На първата лекция попитах Наков същия въпрос, защото и аз съм с XP. Дори и 2013 няма да ти тръгне, защото просто вече не се поддържа от 14 Април 2014 мисля, че беше. Единствените варианти са: 

1. Ако си в подготвително ниво изтегли някоя стара версия.(Аз ползвам visual studio 2010 еxpress edition). За подготвителните 2 месеца ще ти свърши работа. 

2. Другият вариант, който рано или късно ще трябва да го изпълниш, защото в по - горните нива няма да ти върши работа горе посочена версия е да минеш на windows 7 или нагоре, стига характеристиките да ти го позволяват. Ако ли не след 2 месеца нов лаптоп, каквото ме чака и мен надявам се. :) 

Надявам се да съм бил полезен. 

0
Victoria avatar Victoria 3 Точки

Да, и аз си мислех за VS 2010, но не знам дали разликата между двете не е прекалено голяма.

1
blagy avatar blagy 15 Точки

Ще ти върши работа за сега. 

0
vladimirov avatar vladimirov -6 Точки

От функционална гледан точка трудно ще откриеш разликите, визуално може да ти се стори по-различно в първия момент, а за виртуалната машина понеже я споменаваш няма да ти свърши работа. Виртуаланата машина е програма, която правиш на твоя компютър още един компютър(виртуален) и примерно с твоите две гъбки рам ще се получат два компютъра с по 1 гъбка рам и няма смисъл.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.