Loading...
Sveti avatar Sveti 4 Точки

[QA - Fundamentals] Изпит

Здравейте,

Искам да попитам за изпита на 29 август по QA - Fundamentals,какво ще има,за да знаем върху какво да наблегнем повече и каква ще е точно насоката му.

Благодаря!

 

Тагове:
1
QA Fundamentals
Ivaylo.Il avatar Ivaylo.Il 226 Точки

@RoYaL Ще има ли запис на решаване на примерен изпит, каквато е практиката от другите предмети?

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Да, планирано е да се записва видео. Дано няма проблем със записите.

3
Bg_Grimm avatar Bg_Grimm 0 Точки

Здравейте!

 

Искам да се явя на втория изпит на 10 октомври и се подготвям вкъщи ,
но видях че няма качено видео за лекциите за Selenium и  Lab on Selenium.

Възможно ли е да се качат тези лекции или има технически проблем?

 

Пс. Отскоро се захванах със СофтУни и съжалявам, ако въпросът ми е малоумен (най- вероятно е такъв :D)

 

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Лекцията за Селениум беше съединена с тази за Тестова автоматизация. А лабът е просто упражнение в клас. Мисля, че му е качено условието, можеш да си го направиш вкъщи. Има разяснения в самото условие.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.