Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

hcenov avatar hcenov 10 Точки

Домашна работа - Programming Basics 22.08.2015г.

Здравейте, smiley

бих искал да попитам относно домашното от 22.08.2015г. /Събота/. Към този линк може да видите моята работа и ще се радвам да получа коментари за изработването и. Признавам си последните две задачи съм ги направил с помоща на този форум и четене от Google.

http://dox.bg/files/dw?a=17b9a9b507

Приемам всякакви препоръки занапред както и критики. laugh

Поздрави!

1
Programming Basics
Jinjaar avatar Jinjaar 348 Точки

Браво видях ти домашното справил си се с задачите.Имам забележки за подредбата и именуването на проектите, ако пред всеки преоект слагаш номера на задачата - пример 01.PrintOnConsole и тн. ще се подреждат по номер и е много по удобно за теб и за съмия проверяващ.Също така на задачата Print Long Sequance обърни внимание че не принтираш всички числа,това е така защото ги принтираш всяко на отделен ред и конзолата неможе да ги побере , затова връща последното което може да побере.Принтирай ги на един ред разделени с разтояние или разтояние и запетая зада избегнеш това.Формата на DateTime е така като каза колегата по горе от мен.Браво за положения труд продължавай напред :)

0
hcenov avatar hcenov 10 Точки

Благодаря Ви за всички препоръки към задачите. Занапред ще спазя Вашите съвети. Ако мога да бъда полезен с нещо питайте, ако не го знам ще го намеря и ще Ви отговоря.

Относно задачите със звездичка да за мен са трудни на този етап няма какво да кажа, че ги разбирам веднага, но мисля, че с повече решаване на примери това ще се коригира. smiley

 

1
24/08/2015 14:47:13
nasko123 avatar nasko123 1 Точки

Здравейте, аз го направих така

 

http://pastebin.com/DdQaabyC

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.