Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

VenciTerziev avatar VenciTerziev 22 Точки

Оценка за Db Apps

Здравейте, искам да попитам какво се случи с оценките от изпита ? Някъде бях видял, че в понеделник трябва да са готови, а още ги няма. Поздрави :) 

Тагове:
5
Advanced Level: Back-End
nick.genov avatar nick.genov 104 Точки

Виждам, че има вече оценки, но при мен общият брой точки е равен точно на получените точки от изпита. Имам всички домашни с проверки и т.н.

При вас как са нещата? Да няма някакъв бъг? :)

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Ми... ако изпитът е 80% както би трябвало да бъде, значи ако имаш 100+ точки на изпита, имаш 80 за курса и всички домашни и т.н. още 20% и имаш 100% за курса демек 100 точки? :)

0
24/08/2015 19:14:40
nick.genov avatar nick.genov 104 Точки

Не съм сигурен, че ти разбрах изречението :) 

Моят случай е леко нестандартен, защото представителят на отбора ми за екипния проект не се яви да го защити. Писах мейл до екипа с линк към гитхъб профила на проекта, даже и с теб говорих на живо след изпита. Та сега не знам дали не съм санкциониран като "записал се, а не участвал" :) Все пак не е едно и също да не участваш и да не успееш да си представиш проекта. Даже може да се помисли за някаква поправка в подобни случаи. 

 

2
24/08/2015 19:34:55
Extensa avatar Extensa 5 Точки

И при мен е подобен случая.Общият брой точки е с единица по-висок от получения на изпита. :)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.