Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

LoKSET avatar LoKSET 160 Точки

Вече има оценки от изпита, колеги.

2
WindWallk avatar WindWallk 95 Точки

Само при мен ли пише само точките, без оценка?

0
LoKSET avatar LoKSET 160 Точки

Само точки да, крайната оценка сигурно ще отнеме още известно време, за домашни, бонуси и т.н. - поне досега винаги е било така.

0
WindWallk avatar WindWallk 95 Точки

Колко беше максималния брой който можехме да съберем 110/100(с бонус 10-те точки от мокинг)?

0
LoKSET avatar LoKSET 160 Точки

Толкова са да.

0
malkstor avatar malkstor 348 Точки

Честито на печелившите, останалите ще се видим на поправките :)

Добре ли си спомням че на поправката оценката се формира 100% от изпита и не се вземат предвид домашни, проекти и т.н.?

0
WindWallk avatar WindWallk 95 Точки

Би трябвало да се вземат предвид :) Все пак е поправка на самия изпит, а не на абсолютно всичко което си правил в дадения курс

0
08/09/2015 16:21:43
EBojilova avatar EBojilova 330 Точки

@malkstor 

И аз ще съм на поправка този път.

Това, което ме учудва, че съм на 44 място.

Ако е вярно бая хора са под 3.00 и този изпит е най-гъстата цедка до сега.

0
09/09/2015 17:54:13
malkstor avatar malkstor 348 Точки

И на мен ми е чудно, имам 43 точки от изпита, общо 55.85 и съм на 29-то място, а представянето ми беше пълен провал.

0
EBojilova avatar EBojilova 330 Точки

При мен са 51 точки от изпита(ръчна проверка +джъдж), но нямам Teamwork и съм онлайн(не се признават домашните). 

0
WindWallk avatar WindWallk 95 Точки

Много хора подцениха курса... А материала не е малко, нито пък е маловажен, даже по мое мнение е един от най-важните курсове... 

Че изпита беше сложен, еми беше. Но резултатите са доста зле и мисля, че се дължи най-вече на подценяването на курса от хората... 

П.П @EBojilova домашните се признават когато си онлайн... Аз също съм онлайн и досега винаги са се признавали

0
10/09/2015 13:27:57
malkstor avatar malkstor 348 Точки

Здравейте, преди малко питах Ангел от екипа и той ми обясни как стоят нещата с оценките от поправките:

Вариант 1: Явявам се на поправка / повишителен изпит в сесията на края на съответния модул. Всичките бонус точки, изкарани от курса в течение на настоящия модул си важат, както е при редовното явяване.

Вариант 2: Явявам се на поправка / повишаване на курс, който е от вече преминат модул, т.е. не е текущия. Оценката от изпита се формира 100% от резултата от изпита.

1
malkstor avatar malkstor 348 Точки

Здравейте, преди малко питах Ангел от екипа и той ми обясни как стоят нещата с оценките от поправките:

Вариант 1: Явявам се на поправка / повишителен изпит в сесията на края на съответния модул. Всичките бонус точки, изкарани от курса в течение на настоящия модул си важат, както е при редовното явяване.

Вариант 2: Явявам се на поправка / повишаване на курс, който е от вече преминат модул, т.е. не е текущия. Оценката от изпита се формира 100% от резултата от изпита.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.