Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

r_petrov avatar r_petrov 14 Точки

[Technical Issue] Java - Грешка по време на компилацията.

Здравейте, колеги,

имам следното запитване към вас: в момента решавам изпитните задачи по java basics и, по-конкретно, Gandalf`s Stash. След като я тествах на моята машина и се уверих, че всички нулеви тестове минават коректно, реших да я пробвам и в judge системата, но там ми даде (за пръв път ми се случва) следното съобщение: "Възникнала е грешка по време на компилацията." Това е и кодът към нея:

 

 

Нямам представа защо се получава така. Ако някой може да ми даде насока, ще бъда благодарен!

Благодаря предварително!

 

ModEdit: Нарушена точка 12 от Правилата.

Тагове:
-1
Fundamentals Module 20/09/2015 16:02:32
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Виж дали е избрана Java, по подразбиране на този изпит е сложено да се събмитва C# код, понеже и хората, които се готвят за Advanced C# решават задачите от изпитите по Java.

1
r_petrov avatar r_petrov 14 Точки

Да, аз направо влязох на изпита по джава от 08.02.2015, така че това със сигурност не би следвало да е причината.

-1
r_petrov avatar r_petrov 14 Точки

Между другото, току-що пробвах и авторското решение и резултатът беше същия - пак ми дава грешка по време на компилацията. Приемам, че може да има някакъв проблем със самата система. Благодаря за вниманието :)

-1
enevlogiev avatar enevlogiev 1168 Точки

Здравей, това че си влязъл направо на изпит по джава, не значи че по подразбиране не е избран C# код. При мен всичко се компилира вярно. Провери пак, моля те, дали си избрал Java code - долу вдясно под голямото черно текстово поле е : )

2
r_petrov avatar r_petrov 14 Точки

Въобще не го бях видял това - всичко си работи нормално. Благодаря!

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.