Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

murkata86 avatar murkata86 10 Точки

Visual Studio 2015 Community Edition Formatting Options

Здравейте колеги,

От доста време ползвах Visual Studio 2013 и нямах никакви проблеми с форматирането на кода и по точно с indent. Днес инсталирах Visual Studion 2015 Community Edition и сега всеки път трябва да набивам табулация пред всеки ред или направо цяло блок (функция, if блок, цикъл и т.н.). Ето и нагледно какъв е проблема:

if ( condition)

{

Console.WriteLine()

}

А преди веднага щом влезна в тялото на if блока и курсора беше една табулация в ляво... Гледах насройките, но каквото и да направя проблема си остава. Някой имал ли е подобно проблеми или знае ли как може да се оправи това?

 

Поздрави,

Иван

Тагове:
slavpetroff avatar slavpetroff Trainer 155 Точки

Опитай от меню Tools --> Import /Export settings ,да си върнеш старите настройки или да ресетнеш настоящите,ако не се получи иначе.

1
murkata86 avatar murkata86 10 Точки

Благодаря! Оказа се, че папката с настроийките на Visual Studio 2013  не е била изтрита, когато съм го махнал.

0
murkata86 avatar murkata86 10 Точки

Е да ама не... Сега като го пускам пак Студиото пак си е със стандартните настройки....

0
Exten avatar Exten 4 Точки

Още съм нов и не мога да помогна, но ако знаете защо ми изтече лиценза за freeVisualStudio няма да е никак зле. И от къде да го дръпна, а иначе ако ходиш на лекции, там ще ти помогнат. Благодаря предварително

0
slavpetroff avatar slavpetroff Trainer 155 Точки

Регистрирай си акаунт в майкрософт.Логни се през студиото с него и ще можеш да го ползваш пак.

1
slavpetroff avatar slavpetroff Trainer 155 Точки

Ако не става,като ресетнеш настройките,преинсталирай студиото.Но не забравяй да изтриеш всички негови файлове,за да не го качи със старите настроойки.

1
murkata86 avatar murkata86 10 Точки

Пак не става :( Вече го пробвах това упражнение. Иначе съм инсталирал и Community Edition на друго PC и пак същия проблем съм имал.... Workaround или някакво друго решение на проблема?

0
Exten avatar Exten 4 Точки

Аз като не мога да направа някоя настройка, от майсторлъка ми - преисталирам Windowsa. И сичко си е добре след това.

0
murkata86 avatar murkata86 10 Точки

Е ти сериозно ли!?!!?!?!?! Не е ли малко крайно това? Сега за едно Visual Studio после цял ден да загубя да си оправям компютъра след реинстала... Реинстал само в краен случай.... Трябва да има някакво друго решение на проблема...

0
murkata86 avatar murkata86 10 Точки

Сега вече всичко си работи, както трябва! Благодаря ти много, колега!

0
slavpetroff avatar slavpetroff Trainer 155 Точки

За нищо :) Важното е че станаха нещата.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.