Loading...
BobiVasilev avatar BobiVasilev 0 Точки

SVN commit problem

Здравейте, имам проблем със сommita na SVN.При commit ми дава грешка и иска да ъпдейтна.Опитах да ъпдейтна но проблема си остана.Някой има ли идея как да го оправя?

 

Тагове:
1
Teamwork and Personal Skills 24/09/2015 17:26:44
Lamms avatar Lamms 197 Точки

Има някакъв проблем с SVN-а, преди бях с по-стара версия и нямах проблеми на стария лаптоп, сега на този не става, същата грешка и при мен.

В петък и Ангел се опита да го оправи, но не стана. Каза да ползваме TortoiseGit или да пробваме да си дръпнем стара версия. Но като цяло за нашата работа ще ни трябва TortoiseGit, така че по-добре с него направо да работим, тъй като през него могат да се качват и файлове със cs разширение.

0
Nick1R1 avatar Nick1R1 115 Точки

dgp_82 много ти благодаря. Стана и работи перфектно 1.6.2.16344 на 64 битов уиндоус, свалете си я и явно с нея няма да имате проблеми. Успех на всички ! :)

0
petyo.mitkov avatar petyo.mitkov 13 Точки

Голямо дърво с този SVN, при мен не става с 32bit версия не ми дава да я инсталирам Windows 10 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.