Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

sanker avatar sanker 12 Точки

[Technical Issue] Относно батерията на лаптопа

Здравейте, имам 1 въпрос относно батерията на лаптопа (HP Pavilion 15-p077tx).

Ако лаптопът остане на зарядно след като батерията е заредена на 100% това може ли да съкрати живота й? Четох из интернет, че след като стигне 100% батерията подавала сигнал, че не иска повече ток и лаптопът минава автоматично на ток от ел.мрежата... Батерията е Lion.

Мерси предварително.

Тагове:
2
Хардуер 30/09/2015 10:06:41
DimitarPorkov avatar DimitarPorkov 1 Точки

Като горд притежател на Asus X58Le на около 7 годинки съдейки по държанието му до ден днешен мога да кажа, че няма проблем ако стои постоянно в ЕЛ. мрежата, понеже лаптопа издържа около 1час и 30мин при сърф из нета. Lenovo Y500 към него се отнасям по абсолютно същият начин. Лаптопа е на 2 години и батерията се държи доста добре, както е ясно на всички с времето техниката се износва и производителноста на батерията спада, но като цяло мисля, че не е проблем.  :))))

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.