Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dlydianov avatar dlydianov 10 Точки

Пропускане на изпит.

Както виждате от заглавието, въпросът ми е какво става и как ще бъда ощетен ако не успея да присъствам на изпита?

Четох, че има такса нали за поправителния, за който се ходи за повишаване и за пропуснат изпит, но въпроса ми е какво друго губя - точки, обща оценка или нещо такова?

Понеже ще съм извън града и сигурно чак на поправката ще мога да се явя, след като изпита е само в 1 ден?

Благодаря.

0
Въпроси за SoftUni
enevlogiev avatar enevlogiev 1168 Точки

Не губиш абсолютно нищо. След като не можеш да се явиш на редовния изпит, заповядай на поправка. Записан си за цялото ниво Fundamentals, т.е. не е нужно да вземеш изпит, за да бъдеш допуснат на следващия курс.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.