Loading...
enevlogiev avatar enevlogiev 1168 Точки

[ExamPreparation] Java/AdvancedC# - 28 September 2015 - Решения

Здравейте колеги,

както обещах, пускам код на задачите, които решихме днес. За тези, които не присъстваха - има две задачи TargetPractice и TextTransformer, които са от изпитa на 31 май по Advanced C# и няма къде да се тестват, освен ако самият изпит не се отвори за Java code.

линк към гитхъб

Тагове:
7
Java Advanced 29/09/2015 12:29:42
KatyaMarincheva avatar KatyaMarincheva 572 Точки

Страшно благодаря, Едо,

страхотни решения и синтаксис!

2
LoKSET avatar LoKSET 160 Точки

Догледах подготовката - и на мен ми допадна доста. Добре уплътнено време - доста задачи се решиха без излишно размотаване. Освен това ми харесват лектори, на които им тече бързо мисълта и бързо виждат къде се намира някой проблем в кода и т.н.

Ако и на мен Джавата ми е толкова ръждясала след 7-8 месеца ще съм доволен :)

2
enevlogiev avatar enevlogiev 1168 Точки

Благодаря сърдечно : )

За съжаление, подготовката не отговоря точно на сложността на утрешния изпит, но какво да се прави - досега Джава винаги е била първи курс, а сега се пада четвърти. Затова и отговаря на PHP изпит.

Доколкото ставам за пророк, предполагам, че поправката ще е по-лесна. Успех утре : )

1
LoKSET avatar LoKSET 160 Точки

Това за утре не ми звучи добре, но ще видим ...

3
EBojilova avatar EBojilova 330 Точки

Ама много се надявам това да е шега smiley

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.