Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mirela95 avatar mirela95 56 Точки
Best Answer

Здравейте! 

За да не създавам нова тема, ще си позволя да питам тук. В документите трябва да си изберем форма на обучение. Има няколко задочни, но коя да избера? В информацията за университетите пише "Форматът на обучението е дистанционен (онлайн интерактивни видео курсове) с присъствени консултации от време на време (вместо очни занятия)."

В действителност обучението с такива интерактивни видео курсове ли е? Защото точно това ще ме устройва, тъй като съм онлайн студент. :) Вярно, че чак догодина ще уча и в колежа, но в документите пише, че веднъж заявена формата, нямам право на промяна. Правилно ли съм разбрала и ако може да ми кажете коя форма трябва да избера... Също така има и да се попълнят оценки от предмети, трябва да ги попълня от дипломата ми за средно образование, нали? (да питам аз, то не че има от къде другаде да се видят и напишат :D )

Другото, което е, задължително ли е да отидя на писмен изпит, като в документите имам да попълня нещо като писмения изпит, за който четох, че е като анкета... Задължително ли е и да отидя на интервю? За мен това е проблем, тъй като съм отдалеч. От няколко дни чакам отговор на тези въпроси, а ми трябват разяснения, тъй като наистина закъснявам с попълването на документите. 

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

За съжаление не мога да ти дам отговори, но ти препоръчвам да се обадиш на +359 2 4456 148 (Информационен център на MTM), за да не губиш време (предполагам си писала mail) :)

1
07/10/2015 12:58:20
mirela95 avatar mirela95 56 Точки

Да, писах им. 

Благодаря все пак за отделеното време. :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.