Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

pgeorgiew avatar pgeorgiew 0 Точки

Обучаващи се от Programming Basics - октомври 2015 - Пловдив

Здравейте колеги,

някой има ли информация относно кога и къде ще се провежда курса ? Защото нищо не мога да намеря като информация в форумите и в сайта. 

Благодаря ви предварително !

0
Programming Basics
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравейте! В мейла, който изпратихме миналата седмица, за одобрение за участие в курса, сме посочили мястото. А именно: Конферентна зала, палата 7 на Международния панаир Пловдив (бул. "Цар Борис III  Обединител" 37).

0
nterziev avatar nterziev 0 Точки

Исках да попитам, дали разполагате с някакви машини в залата или да разчитаме на личните си лаптопи?

0
pgeorgiew avatar pgeorgiew 0 Точки

Благодаря ви Патя,

разбрах вече след няколко позвъннявавания на телефона даден в сайта и след няколко писма се оказа, че не съм записан във въпросния курс и затова не съм получил въпросното писмо миналата седмица (нищо, че получих друго писмо с потвърждение, че съм записан присъствена форма на обучение) Но стават грешки няма да бъда дребнав и заядлив ! Отново сърдечни благодарности за отговора ви  

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

@nterziev Не, няма машини в залата, така че е добре да носите личните си лаптопи.

@pgeorgiew Съжалявам, че така се е получило. Радвам се, че си се свързал с колегите, имаме супер много запитвания всеки ден и понякога не можем да отговорим веднага, но се стараем да връщаме отговор в рамките на 1-2 работни дни.

Може ли да ми кажеш какъв мейл за записване в присъствена форма си получил по-точно? За да не спамим в темата, предлагам да ми препратиш съобщението на мейла ми направо: petya@softuni.bg. Благодаря за проявеното разбиране!

0
Gopeto avatar Gopeto 3 Точки

Привет, 

исках да попитам дали изпита от този курс ще се проведе в Пловдив и евентуално ако е ,дали ще мога да се запиша за него, тъй като сега съм записан онлайн форма от септемврийския курс и ще ми е много по- удобно да изчакам ако има изпит тука? А пък и ще мога да се подготвя повече за изпита.

Другия ми въпрос е това,че провеждате вече курс бейсик в Пловдив, означава ли, че може да очакваме и другите нива от SoftUni да се провеждат тук? Това би било наистина много радостно за доста желаещи в нашият град. Дали има такива замисли?

0
31/10/2015 00:25:38
inktech.n.kikov avatar inktech.n.kikov 42 Точки

По инфотмацията която имам изпита ще се проведе в палата номер 7.Лаптопи ще трябва да си носим,нашите собствени.От там вече не се знае дали в Judge системата ще се пише.И тук идва др.въпрос - ако вземем този изпит какво следва за хората,които искат да се запишат присъствено в СофтУни?

0
Gopeto avatar Gopeto 3 Точки

Ще е много хубаво освен само изпитите, в нашият град да си се провеждат и другите нива от унито. И онлайн си е добре, но все пак присъствено се запознаваш с други хора със същите интереси, създаваш приятелство, изобщо има си доста плюсове. 

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

@Gopeto Применият изпит ще се проведе в Пловдив, да, но на 17 януари. Можеш да се явиш тогава на изпит. Свържи се с администрацията ни на 0899555592 или на info@softuni.bg, за да го имаме предвид и да те запишем за изпит на 17.01.

Що се отнася до курсове от другите нива, в скоро бъдеще не предвиждаме да ги правим в други градове.

@inktech.n.kikov Да, изпитът ще бъде в палата 7, като ще трябва да носите ваши лаптопи и да предавате решения в judge системата, разбира се. Ако вземете успешно изпита, имате две опции - онлайн в модул Fundamentals, живеете си в Пловдив и идвате в София само за изпити; или присъствено в модул Fundamentals, премествате се да живеете в София или пък пътувате за занятията (има хора, които го правят). Към този момент не е възможно да правим и другите курсове от модулите по градовете.

 

1
petarvodenchev avatar petarvodenchev 1 Точки

Искам да си платя днес таксата от 50 лева за изпита, но кодът за плащането ми изчезна някъде, а и как да задам, че плащам за изпит в Пловдив. Така или иначе днес ще платя, ще има ли възможност да ме прехвърлите за изпит в Пловдив, защото при опциите за плащане имах само една възможност и тя беше София и затова кодът за плащането ми е за нея.

0
31/10/2015 12:41:49
inktech.n.kikov avatar inktech.n.kikov 42 Точки

Когато платите таксата след 24часа би трябвало да получите мейл за потвърждение.

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

Ти си записан за курса в Пловдив и плащането ти е променено за изпита, който ще се проведе на 17 януари в Пловдив. Можеш да видиш плащането си в профила (плащания).

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.