Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

rali_kali avatar rali_kali 5 Точки

Homework - Math for Developers - october 2015, Бургас

Здравейте, колеги smiley Първо искам да споделя с вас огромната си радост, че и тук в Бургас при нас стартира така дългоочакваният подготвителен курс по Основи на програмирането, да ви поздравя smiley и най-накрая да попитам някой знае ли кога ще бъдат качени видеата от 17 октомври, и кога ще се визуализира опцията "Предаване на домашни"?? Благодаря предварително  laugh

0
Programming Basics
tanml17 avatar tanml17 27 Точки

Здравей, аз също съм от Бургас, но опцията за качване на домашно ми е активна от отдавна и съм си го качила. Можеби е добре да се свържеш с администратор да видят къде е проблема.

0
MarielaBN avatar MarielaBN 3 Точки

Аз също съм от Бургас, виждам опцията за предаване на домашни, но не мога да отворя файловете "Упражнения" и "Домашно". Опитвах с офис 2007, но не стана. Трябва ли да имам инасталирана програмата Visual Studio на компютъра за да ги отварям или проблема е друг?

0
inktech.n.kikov avatar inktech.n.kikov 42 Точки

 Mariela а логнала ли си се с акаунта си?

0
MarielaBN avatar MarielaBN 3 Точки

Да първо се логвам и след това изтеглям файловете на компютъра ми, но те не се отварят. Дава ми съобщение, че имало проблеми със съдържанието.

0
Northwind avatar Northwind 7 Точки

Здравей, MarielaBN!

Не е нужно да имаш инсталирано Visual Studio, за да можеш да отваряш MS Office файлове, въпреки че съвсем скоро ще ти се наложи и него да инсталираш. laugh

"Упражнения" и "Домашно" са Microsoft Office Word файлове и не би трябвало да имаш проблем да ги отваряш с Office 2007. Добре ще е да ни запознаеш какво точно се случва, когато се опитваш да ги отвориш. Примерно ако се показват грешка или някакво съобщение да ги покажеш, за да помогнем.

0
MarielaBN avatar MarielaBN 3 Точки

Съобщението е:

"The Office HML file 1.Math-for-Developers-Exercise cannot be opened because there are problems with the contents. /Details: No error detail available/ Location: Part: /word/footer1.xml, Line: 2, Column:36541"

0
23/10/2015 11:54:54
Northwind avatar Northwind 7 Точки

Преди да правим каквото и да било по твоята инсталация на Office 2007, свали този файл и ми кажи дали го отваряш. Това е леко модифицирана версия на същия файл от сайта на СофтУни, на който съдържанието е същото като на оригиналния - условията на задачите за домашно. Премахнал съм някои неща от него, с цел да можеш да го отвориш, да си запишеш домашното в него и да го изпратиш, защото крайния срок е днес.

Ето линк към файла: http://dox.bg/files/dw?a=6d19b6ac03

Друго важно нещо, което ме интересува е дали твоята инсталация на Office 2007 има добавен Service Pack 1?

0
23/10/2015 13:04:00
MarielaBN avatar MarielaBN 3 Точки

Имам Service Pack 3.

Отварям твоя фаил с условията за домашното! Благодаря ти!

Използвах онлайн конвертор от docx  към doc,  с помоща на който файловете се преобразуваха и вече ги отварям с пълното им съдържание.

 

0
TonislavAtanasov avatar TonislavAtanasov 86 Точки

Малък съвет към хората, които имат по една или друга причина проблем с отварянето на word файлове.
Аз нямам MS Office и затова ползвам друга алтернатива. Свалям си файла и си го upload-вам в google.docs. Воала :)

А домашното се предава в някакъв текстов файл, който трябва да си създадете и да напишете вътре каквото се иска. Не е грешно и да пишете в същия файл, де.
Така или иначе от следващия път вече няма да пишете по текстовите файлове, а само код! laugh

0
Northwind avatar Northwind 7 Точки

И това е вариант. smiley Има разбира се и други методи като например използването на Microsoft Word Viewer.

Ето линк към него: https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=4

Доста често срещан е този проблем като на колежката и би било добре да се отстрани, въпреки че от следващия път ще си предаваме домашните под друга форма. wink

Важното е, че колежката е намерила разрешение!

Поздрави!

0
MarielaBN avatar MarielaBN 3 Точки

Много ви благодаря за полезните съвети!

Аз си смених офиса с Office 2010 и вече файловете се отварят без проблеми.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.