Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

EyubDjelil avatar EyubDjelil 9 Точки

Проблем с версията на .NET Framework на Windows 10

Ъпдейтнах си Windows 7-цата на 10-ка преди време. Точно реших да се вихря на Visual Studio и още с първите опити греда. Докато се мъчех да напиша програма за факториел, където ми е необходим класа BigInteger. Опитах няколко пъти да добавях System.Numerics; към включените библиотеки и ми изписва, че го нямам. В последствие установих, че ми трябва .Net Framework 4.5 и нагоре. Интересно защо Windows 10 я намя вградена, но както и да е. Проверих и имам инсталирана v4.0.30319. Пробвах да сложа 4.6 изписа ми, че не можело на Windows 10. Какво джедайско движение трябва да направя, за да подкарам BigInteger в проекта си?

Тагове:
0
Programming Basics
Filkolev:
Проблемът е решен.
hackthecode avatar hackthecode 55 Точки

В полето "Solution Explorer" цъкаш на "References"  с дясното на мишката , избираш "Add Reference.." и в отворилия се прозорец намираш  "System.Numerics" и го добавяш след което можеш да го използваш.

 

Ето и нагледно обяснено Видео - 17 октомври 2015 - Богомил Димитров

Надявам се да съм помогнал. Успех!

0
23/10/2015 21:42:53
EyubDjelil avatar EyubDjelil 9 Точки

Ето това свърши работа. мерси много и на теб и на всички останали.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.