Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

supersane avatar supersane 234 Точки

Java Fundamentals Online Students

Здравейте, аз съм записан за курса по Java онлайн. Почти съм сигурен, че ще се явя на изпита, но от това, което гледах на първата лекция не ми стана много ясно как ще се оформя оценката на онлайн студентите. Щом не сме присъствено, значи не можем да си вземем бонус точките от лаб-а, които чесно казано и си нямам идея как ще се дават. За проекта, Java Game, който също ще носи 10% не съм сигурен дали ще можем да участваме ние, които сме онлайн студенти, както нямаме и достъп до присъствените 5%. Така ако ги смятаме излиза, че взимаме 80% от изпита и 5% + 5% = 90% от домашни и проверка на домашни. Ако има някой по - запознат с въпроса за сформирането на оценката, ще се радвам да сподели, и също така дали ще има шанс да си сформираме някакъв екип от онлайн студенти за отборната работа(познати и приятели нямам на този, бих се радвал ако можем онлайн студентите да участваме, да си сформираме някакво екипче с други хора, които също са сами, но до тогава има още време).

Тагове:
1
Java Advanced
supersane avatar supersane 234 Точки

Мина първата лекця за създаването на игри, и все още не съм разпределен, нещо започвам да оставам с мисълта, че няма да ме разпределят и не знам дали съм само аз така. Все пак така губим правото си да ги изкараме тези 10%.

0
tanija avatar tanija 60 Точки

Аз също съм в отворения курс и  бях разпределена едва вчера. Моят съвет е да се обадиш и да попиташ, ако все още нямаш отбор.

0
supersane avatar supersane 234 Точки

А ти онлайн или присъствено си записана?

0
Lamms avatar Lamms 197 Точки

За всякакви такива въпроси се обадете по телефона, губите ценно време, защото другите са разпределени вече. Понякога стават грешки, но от екипът няма как да знаят за тях. Ние трябва да се свържем с тях и да им кажем и форумът не е най-подходящото място за такива въпроси. 

0
supersane avatar supersane 234 Точки

Ясно ми е че губя ценно време, но така или иначе трябва да изчакам до 10:00, защото от тогава пише, че е работното време.

0
syssboxx avatar syssboxx 0 Точки

Вече го бях отписала този отборен проект,че ще го има въобще, но гледам, че са ви разпределили съвсем скоро. Писах им емейл да ме включат, но честно казано вече започвам да се чудя дали ще има достатъчно време, защото защитата е след почти седмица. 

0
supersane avatar supersane 234 Точки

Така е, и аз го бях отписал, но процента си е процент и винаги ще е в бонус, а и много ми се иска да участвам в нещо подпбно. След около час ще се обадя в софтуни, за да попитам за разпределение и ще пиша тук след като разбера как ще се процедира.

0
Lamms avatar Lamms 197 Точки

Вчера и днес са лекциите за играта и доколкото си говорих и с другите колеги, много от групите реално сега ще започват с писането на код, досега само идеи са нахвърляли. Така че не е късно да се включите. На лекцията ни дадоха скелета на играта, така че оттам натам, на който колкото му зе занимава и има време ще си я доразвие.

Полезни са курсовите, научават се много неща.

1
supersane avatar supersane 234 Точки

Съгласен съм, че се научават и затова искам да участвам. Същевременно си мисля, че ние нямаме покани за екип, помеже ме сме заплатили изпита все още и най-вероятно това се прави с цел да няма неактивни хора в отборите, т.е. такива които са записали курса, но са се отказали и не биха допринесли за курсовата.

1
supersane avatar supersane 234 Точки

Онлайн студентите от отворения курс няма да участват в правенето на игра, следователно скалата за изчисление на крайната оценка ще бъде регулирана. Така ми казаха от СофтУни.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.