Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MMQuants avatar MMQuants 68 Точки

Проблем с Enhancv

Добър ден колеги. Тъкмо пробвах сайта: enhancv.com, който би трябвало да ни помага при създаването на CV.  За нещастие нещо се бъгна и след като 2-3 пъти почвах наново да си пиша CV-то, изведнъж спря да сейва прогреса ми. После даже не успях да си сваля наполовина направеното CV. Добре, че сайта е още в тестови режим иначе щеше да е много смешно положението. Всякакви коментари относно подобни случки с въпросни сайт са добре дошли. Лична аз много го харесвам и съм решил да го тествам отново след ден-два, но идеята ми беше да си направя CV и да го пусна като домашна за и без това наложителната такава. Някой има ли информация какво се случва с този сайт и кога ще се оправят пробемите?

Тагове:
3
Teamwork and Personal Skills 03/11/2015 12:20:24
volen.vulkov avatar volen.vulkov 0 Точки

Хей,

съжалявам за проблема. Можеш ли да ми пишеш на vulkov@enhancv.com името и мейла с които си се логнал?

0
MMQuants avatar MMQuants 68 Точки

ето и грешката която ми дава на мен. Наи-горе в ляво ми изписва с червени букви и една светкавица: Error. Could not save

1
ViktorKirilov avatar ViktorKirilov 0 Точки

Здравей. Проблема със save-a все още ли го има? 

0
mitee avatar mitee 0 Точки

Здравейте, при мен от няколко седмици при Start building now ми дава ERR_CONNECTION_REFUSED  :(.

0
MMQuants avatar MMQuants 68 Точки

Сега в момента изобщо не ме пуска да вляза в сайта и да почна да работа по CV-то. Постоянно се върти едно кръгче, сякаш зарежда ... но така е от 10-тина минути. Каквото и да е имало за зареждане би трябвало вече да се е заредило ... така, че според мен още има проблеми

1
EvgeniyaL avatar EvgeniyaL 35 Точки

Здравейте, 

Не искам да отварям нова тема и за това ще си задам тук въпроса. Не мога да си изтегля CV-то, защото имам повече от 15 елемента в негo... Трябва да си ъпдейтана на Pro план или ще ни дадете достъп. Аз останах със впечетлението, че ще ни дадете промо код по пощата, а аз нямам такъв. 

Поздрави!

2
18/04/2016 11:08:57
MMQuants avatar MMQuants 68 Точки

Зависи кога са ти дали достъп до услугата: Enhancv. До колкото си спомням дадоха промо код, който работи 1 месец и след това изчезва. Аз го ползвах много е добро, но сега след като мина известно време и като вляза в Enhancv, не ме помни и сега трябва наново да почна да си правя CV-то. Затова моя съвет е често да си сваляш CV-то, за да го имаш (както се казва hardcore) на твоя комп и да ти остане нещо ако случайно кода се изключи и спре да работи. Дано да съм ти бил полезен. Успех.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.