Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

canimirangelov avatar canimirangelov 19 Точки

C# Basics Бонуси от домашни и форумна активност.

Здравейте!

Любопитно ми е как се определят стойностите на бонусите по 10% от домашни и проверки и 10% за активност във форума (максимум) как се определят за отделните студенти. Също така бих искал да знам кога и как разбираме колко процента сме получили.

Благодаря за информацията!

Поздрави!

1
Programming Basics
MilenGeorgiev avatar MilenGeorgiev -12 Точки

Случайно някой да е наясно с алгоритъма за получаване на % бонус към оценката от решаване/оценил на домашни? Заблудих се в крайния срок и пропуснах да оценя домашно от последната лекция. Това означава ли, че от домашни ще имам 0%, независимо колко домашни съм решил/оценил преди и след това? 
 

 

Защото в сайта пише следното.

"За да получиш точки към крайната ти оценка за курса обаче, трябва да си проверил поне 3 домашни за всяка тема с домашно"

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

За да получиш ВСИЧКИ точки трябва да си проверил поне по 3 домашни, като коментарите да са отбелязани като полезни. Формулировката на това изречение е малко подвеждаща, излиза, че ако за дадено домашно провериш само 2 работи няма да получиш нищо накрая. Не е така.

0
05/11/2015 00:09:13
MilenGeorgiev avatar MilenGeorgiev -12 Точки

Ама и думата "ВСИЧКИ", която си вмъкнал, липсва в официалната информация, която също коренно променя смисъла на регламента с бонуса?

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Нека ти го обясня по-подробно.

За даден курс има 5 домашни. За да получиш 5 точки към крайната оценка от компонента предаване на домашни трябва да си предал всички 5 домашни и те да са били оценени с оценка 10. Понякога има закръгляне нагоре, т.е. може едно домашно да е било изпуснато или някое да е било оценено с по-ниска оценка и пак да получиш 5-те точки към крайната оценка.

За да получиш 5-те точки от компонента проверяване на домашни трябва да си проверил поне по три домашни от всяка тема и колегите ти да са отбелязали коментарите като полезни.

Всякакви други варианти дават част от точките. Например, предал си половината домашни - получаваш около 2.5 точки. Проверил си по 1-2 домашни от тема, евентуално си пропуснал да провериш за някоя - получаваш примерно 2 точки.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.