Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

techmaniac avatar techmaniac 133 Точки

Оценяване на домашно ?

Здравейте патиланци,

искам да попитам има ли някакъв начин да върнем вече оценено домашно и да поправим рецензията , защото един колега/колежка не е направил/а една задачка в домашното и забравих да го отбележа.

Поздрави

Тагове:
1
Programming Basics
lubo81 avatar lubo81 1 Точки

Здравейте,

има ли някъде описани точно и ясно условията, на които трябва да отговаря домашното, защото във форума чета различни мнения кое е задължително и кое не, но не мога да открия някъде официално да е казано. Ако това не се изясни ще има несъответсвие в оценките в зависимост от впечатлението на всеки оценяващ. Също ще е добре да има правила за самото оценяване и да се определи колко домашни трябва да оцени всеки от нас.

П.С. Все още не съм оценявал домашни, така че ако тези неща стават ясни преди оценката моля да ме извините.

:)

1
techmaniac avatar techmaniac 133 Точки

Ами задължителни са всички задачи без *. Тоест оценяваш тях, а ако даденият оценяван има и задачите с * това е в негов бонус и разбира се Ти трябва да го отбележиш. За оценяването - всеки сам си преценя. Аз оценявам по следния начин:

1. Има ли всички задачки.

2. Отговарят ли всички задачи на условията

3. Вярно ли са решени задачите.

4. Добре ли е форматиран кода на задачите

5. * Има ли задачи със *

6. Правилно ли са решени. (бонус за опита)

7. * Как може да се подобрят задачите

Горе доло по тези критерии ги оценявам аз :). Надявам се да съм помогнал.

Поздрави

4
Petya avatar Petya 2461 Точки

Критерии за оценка на домашно: ТУК

2
lubo81 avatar lubo81 1 Точки

Благодаря, точно това имах в предвид. Сещам се още едно нещо, което трябва да се изясни - има ли краен срок за оценяване на домашни?

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Да, до края на курса се оценяват домашни (до края на изпитите).

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.