Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

a_dimitrov avatar a_dimitrov 20 Точки

Относно Fundamental Level, който започва на 16 ноември

Здравейте, някой реши ли в коя група да се запише за следващия понеделник.....в мейла пише, че ще има бърза и бавна група. Бързата изисква повече знания, навната ще вземе по-малко материал. Та се чудя със знанията от бейсик нивото дали имаме някакъв шанс в бързата....или дали ако изберем бавната няма да имаме някакви пропуски в ООП.....???? дилема :-) Ако някой е избрал да помага.

Тагове:
1
Fundamentals Module
krisi1606 avatar krisi1606 33 Точки

А вие записахте ли се за определена група? Утре започваме, а аз лично никъде не виждам такава опция. :)

0
GeorgiDK91 avatar GeorgiDK91 0 Точки

Аз също не съм получавал или просто не мога да намеря къде има опция за записване.

0
exeron avatar exeron 0 Точки

И аз нямам опция за записване на група.

0
ledze91 avatar ledze91 1 Точки

Някаква информация ? При мен е същото, а днес започваме..

0
Lamms avatar Lamms 197 Точки

Имате ли в горната половина на тази станица голямо оранжево поле, в което ви подканят да се запишете?

0
GeorgiDK91 avatar GeorgiDK91 0 Точки

Няма никакви такива полета или каквото и да било.

0
Lamms avatar Lamms 197 Точки

Днес е първата лекция, от 2 часа е за напреднали от 6 е по-бавната група. Отидете с една от двете групи и минете през Алекс да ѝ кажете, ще ви впише.

1
alevtodorov avatar alevtodorov 29 Точки

И при мене няма нищо.

0
Exten avatar Exten 4 Точки

Аз пък получих имейл със линк за групите, обаче като го отворя и то ми казва че не съм присъствена

0
Exten avatar Exten 4 Точки

Което си е така де, обаче си имам имейл :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.