Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

IvankaM avatar IvankaM 20 Точки

Инсталиране на Visual Studio

Здравейте!

Записана съм в онлайн форма на обучение. Инсталирах си Visual Studio, но интерфейсът му е много по-различен от този, който се показва във видеото от обучението, и съответно не мога да правя паралелно това, което се прави там. Свалих го от ето тук: https://www.visualstudio.com/code-vs. Това ли е само?

Тагове:
0
Programming Basics
svetlana_164 avatar svetlana_164 1 Точки

Здравейте!

 

Аз също имам проблем с Visual Studio oт няколки дни....Изтеглих програмата, но при стартиране всеки път ми излиза този екран:

Въпросните setup-и продължават по няколко часа...Visual Studio се затваря и отново се повтаря същото при стартиране.

Някои има ли идея как да продължа нататък... :(

0
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

@svetlana_164

Затрий/Спри си AVG-то и ще стане.

 

@IvankaM
Може ли скрийншот да кчиш, да видя каква е разликата.

1
IvankaM avatar IvankaM 20 Точки

Вече изтрих VS Code и не мога да го screenshoot-на. В общи линии екранът беше черен и липсваха повечето от бутоните в лентата горе.

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

djc_bg2015 интересно ми е какво се опитваш да направиш с отговорите си на IvankaM при положение, че още в първия отговор в темата съм дал коректен отговор и линк към VS Community и момичето вече най-вероятно си е свършила работа щом е благодарила и не споменава за някакъв друг проблем? smiley

0
18/11/2015 23:02:05
IvankaM avatar IvankaM 20 Точки

Да, благодаря. Инсталирах го и вече го ползвам за задачите. По-нагоре ми отговориха smiley

1
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Така изглежда като го отваряш като цъкнеш на "последно мнение" или през камбанката с нотификейшъните. Ако отвориш нормално въпроса би трябвало да виждаш всички отговори.

0
18/11/2015 23:13:20
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Няма проблем :)

Но да отговаряш без да прочетеш мненията над теб ми се струва малко безсмислено smiley Приключвам и аз по темата.

0
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

Ами този въпрос може да се отнесе към този който е правил изгледа на форума :)

Ето какво виждам аз:

;)

 

ПС. Общо взето не целя нещо конкретно :D

0
18/11/2015 23:08:24
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

Съгласен :)

Но от самото начало си влизам от "ПОСЛЕДНО ОТ ФОРУМА" и след това от нотификейшъните, няма как да знам че има вече отговор.

Но мисля че мноого задълбахме в нещо толкова дребно. Ще си скрия мненията след малко.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.