Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Jinjaar avatar Jinjaar 348 Точки

Здравей!

Аз използвам Gunners SteelSeries Scope и чесно казано аз усещам доста разлика с тях.При мене в повечето случаи направя ли 5-6 часа пред лаптопа без очила започва голямо главоболие. Незнам дали Gunners са точните очила който биха ти свършили работа , но те съветвам по добре отиди в хубава оптика и си направи очила за компютър според твоите очи.При тези очила се усеща малко увеличение , не е много но се вижда разлика.Иначе да подобряват контраста на картината и отблъскват лошите лъчи, но има и доста "Gunners" в цената. Само да ти кажа че тези от 170 лв. нямат разлика с тези от 90 в стъклата, единствено рамките са различни според това дали искаш да е оликотена ( което на мен повече ми допада и е доста удобно, защото не ги усещам) и така. 

1
slavpetroff avatar slavpetroff Trainer 155 Точки

Супер!Много благодаря за изчерпателния отговор.Насочи ме доста добре.Мислех,да се хвърля на тези от 170 лв.Но не се замислих,че наистина самите стъкла са едни и същи.Имат доста промоции за по 90 - 100 лева.Така че,ще взема нещо такова.

1
slavpetroff avatar slavpetroff Trainer 155 Точки

Аз я ползвам и flux-a.Но от очилата,определено виждам голяма полза.

0
Cocolino avatar Cocolino 36 Точки

Добавям към препоръката за f.lux и Workrave: http://www.workrave.org/ Комбинацията от двете направо ме прероди.

 

Реших да хвърля едно око на въпросните очила. Направих spot check на описанието на произволен модел и още първото изречение, на което попаднах, ме разсмя от сърце: "When used in GUNNAR frames that wrap closely to the face, eyes are protected from drying air currents." След като го прочетох, директно затворих сайта. laugh

0
28/11/2015 10:31:50
xezzy avatar xezzy 27 Точки

Комбинацията от f.lux и Workrave e Iris: http://iristech.co/ :)

0
Cocolino avatar Cocolino 36 Точки

За съжаление е платен.

0
HristoVutov avatar HristoVutov 20 Точки

А може ли малко да разясниш каква е разликата между жълтите и Crystalline сериите

0
slavpetroff avatar slavpetroff Trainer 155 Точки

До колкото знам, Crystalline-a са без жълтия филтър, т.е да си ги носиш и навън, ако искаш.Но според мен е излишна инвестиция, пък и едва ли образа ще ми хареса без филтър.Иначе пак предпазвали.Абе те са едни и същи всички.Само рамките им са различни.Вземи си според мен, най-евтиния вариант.Ефекта няма да е по-различен.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.