Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mhl.yo avatar mhl.yo 10 Точки

Втората версия на условията за домашно Primitive Data Types and Variable

Здравейте,

Видях, че има две версии на въпросите от домашното от втората тема - Primitive Data Types and Variable. Има ли значение, коя от двете версии сме направили и пратили?  Аз вече съм направил домашното по първата версия. Трябва ли да го преправям?

Тагове:
1
Programming Basics
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

Току-що един колега ми сигнализира, че в домашното ми съм решавала по грешно условие и след малък преглед на условията, които имах първоначално и тези, които са качени в момента в системата, се изясни, че освен номерирането и звездичката на Compare Floats, е променено и условието на задача 4 (Unicode Character). Понеже писах домашното веднага след лекцията, тогава по условие трябваше да принтирам символ с код "72", а сега трябва да е с код "42"... досадно е наистина, че се правят промени без да се обявяват, но срока за изпращането на домашното още не е изтекъл и може да го редактираме. Моля само, който намери и други разлики, освен споменатите - да каже, че леко се ядосвам като трябва да се връщам към тази тема...

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.