Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

flashestswag avatar flashestswag 66 Точки

Странна промяна на сроковете за предаване на домашните

Здравейте, 

Вчера вечерта (22.11.2015) беше последният срок за предаването на 1-вото домашно от 1-вата лекция (Дефиниране на класове). Понеже го предадох малко преди 24:00, след това видях как пишеше, че срока е изтекъл и че вече могат да се оценяват домашни, днес сутринта някъде пробвах да оценявам домашни, но ми даваше някаква грешка, не искаше да отвори страницата, и май даваше 404 Not Found. Сега с изненада виждам, че срока за предаване на първото домашно е удължен до (29.11.2015).

До утре вечерта (24.11.2015) трябваше да предам следващите 2 домашни от 2-те лекции взети миналата сряда(18.11.2015),  а именно от лекциите ( Статични членове и пространства от имена, и Работа с изключения). Сега пак с изненада виждам, че (Статични членове и пространства от имена) е удължено до (01.12.2015), (Работа с изключения) си е останало както си беше със срок до утре вечерта(24.11.2015).

Не мога да разбера някаква грешка ли е станала или умишлено са удължени сроковете?

Другото което ме обърка. След Понеделника(16.11.2015), и Срядата(18.11.2015), видях, че срока за предаване на домашното е 7 дена, тоест за 16.11.2015 + още 6 = 22.11.2015, за 18.11.2015 + още 6 = 24.11.2015. Така беше и на Programming Basics. Само, че за (Лаб - дефиниране на класове), провел се в третия последен учебен ден за миналата седмица, а именно Петък(20.11.2015), пише, че срока е изтекъл. И сега не мога, да разбера какъв е бил срока, явно не е 7 дена, но колко е тогава. И другото, което е, тези Лаб-ове само за onsite студенти ли са, или са за всички, ако са за всички, то може ли някой да ми каже какъв е срока за тях, за да не пропускам следващите.

Интересното обаче е, че за всички домашни, вече е даден срока им за предаване. Обаче за всички Лаб-ове, пише, че срока е изтекъл, и съвсем се обърках с тези срокове.

Може ли някой да помогне? :) 

Тагове:
3
C# OOP Basics 23/11/2015 22:29:46
raging avatar raging 92 Точки

И аз трябваше да изчакам за да ме има в курса , домашните мога да ги кача , но лаба не :( + само 1 присъствие имам , а съм бил на всичките до момента 

0
wallbanger avatar wallbanger 54 Точки

  Здравейте!

Радвам се, че най-накрая и аз виждам домашните - вчера успях да се запиша. 

Бих искал да помоля за корекция на срока за предаване и на домашното за "Работа с изключения" (изтичащ днес).

 

1
flashestswag avatar flashestswag 66 Точки

 wallbanger : Чуха те :)

Работа с изключения - 01/12/2015 23:59:59

1
24/11/2015 22:38:04
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.