Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mrslvts avatar mrslvts 7 Точки

Въпросници за домашна работа от урок "Intro" към курс "Crash Course In UX"

Привет на всички!
Споделям си въпросника, с надежда да се намерят „ideally 10 people” да отговорят на въпросите ми.
Призовавам темата да е обща за всички, които желаят да последват примера ми.

1. Какво може да наруши благосъстоянието Ви, ако Ви превозва непознат?
2. Какво може да наруши благосъстоянието Ви, докато превозвате непознат?
3. Какво може да Ви откаже да употребявате софтуер, с помощта на който да намирате превоз от непознати?
4. Какво може да Ви откаже да употребявате софтуер, с помощта на който да превозвате непознати?
5. Какво може да Ви мотивира да превозите непознат със собствения си автомобил, ако с това не се нарушава маршрута Ви?
6. Какви са Ви изискванията да качите непознат и да го превозите, като с това ще запазите планувания от Вас маршрут?
7. Мотивира ли Ви да превозвате непознати, с цел подобряване на екологията, като с това ще запазите планувания от Вас маршрут?
8. Мотивира ли Ви да превозвате приятни личности с близък характер и общи интереси на Вашите, като с това ще запазите планувания от Вас маршрут?
9. Желаете ли да превозите непознат, който няма алтернатива за превоз, като с това ще запазите планувания от Вас маршрут?
10. Желаете ли да превозите ближен, който няма алтернатива за превоз, като с това ще запазите планувания от Вас маршрут?
11. Желаете ли да превозите непознат, за който има положителни мнения, като с това ще запазите планувания от Вас маршрут?
12. Мотивира ли Ви да превозите непознат, който е употребявал услугата да превозва многократно, като с това ще запазите планувания от Вас маршрут?
13. Мотивира ли Ви да превозите непознат, който е употребявал услугата да превозва многократно Ваши приятели, като с това ще запазите планувания от Вас маршрут?
14. За какъв период от време ще се запази благосъстоянието Ви, ако чакате превоз?
2
UX Design 28/11/2015 18:31:29
Ifandieva avatar Ifandieva 71 Точки
Best Answer

Здравей, с удоволствие бих отговорила на въпросите ти, но мисля, че е по-добре отговорите да виждаш само ти. Как може да стане това?

 

А ето и въпросника на отбор Moon Orchid — в Google Forms, където отгворите идват директно при нас. Всеки, който има желание, нека се чувства поканен да я попълни.

 

https://docs.google.com/forms/d/1kWkV7Nj6S3lsqA2_3d8_eAps-iuQRluM5ma8HK-JeDI/viewform

2
27/11/2015 20:04:40
mrslvts avatar mrslvts 7 Точки

Благодаря за съвета!
Ето го въпросника ми в Google Forms: https://goo.gl/kVYbDZ

3
27/11/2015 19:19:20
milendonev avatar milendonev 21 Точки

Имате и моя отговор, дано да ви е от полза.

Успех!

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.